Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 7.3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie ochronne i szkła hartowane do telefonu Nokia 7.3

Zabezpiecz ekran w swoim smartfonie Nokia 7.3 w jedyny skuteczny sposób, czyli stosując folie ochronne lub szkła hartowane. W pełni transparentna osłonka na ekran po aplikacji jest niemal niewidoczna dla oczu. Gwarantowana ochrona ekranu różni się w zależności od wariantu wybranego akcesorium. Folie poliwęglanowe skutecznie zabezpieczają wyświetlacz przed zarysowaniami, otarciami i zabrudzeniami. Szkła ochronne w znacznym stopniu minimalizują ryzyko stłuczenia wyświetlacza. Z reguły folie poliwęglanowe wykazują większą trwałość, ponieważ są cienkie i elastyczne. Szkła hartowane mogą pękać po upuszczeniu smartfona, ponieważ przyjmują na siebie siłę uderzenia. W ten sposób chronią ekran, który wychodzi ze zdarzenia bez szwanku.

Nokia 7.3 – dlaczego warto wybierać osłonki na ekran z Etuo.pl?

O skuteczności Twojej osłonki na ekran decyduje przede wszystkim jej jakość wykonania. Dlatego też należy zwracać szczególną uwagę na to, by folie i szkła ochronne pochodziły od zaufanego producenta. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyłącznie folie poliwęglanowe i szkła ochronne wysokiej jakości. Nasze szkła hartowane gwarantują najwyższy wskaźnik twardości 9H w skali Mohsa i posiadają optymalną grubość 0,33 mm, która skutecznie amortyzuje upadki i uderzenia telefonu. Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe są łatwe do samodzielnego montażu. W zależności od własnych preferencji znajdziesz u nas osłonki elektrostatyczne oraz na klej.

Charakterystyka smartfona Nokia 7.3

Nowoczesna, a jednocześnie dostępna w przystępnej cenie Nokia 7.3 jest nie tylko kompatybilna z najnowszym standardem sieci 5G. Prezentuje również wysoką wydajność. Smartfon posiada 6,5-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Z tyłu obudowy znajduje się poczwórny aparat fotograficzny z główną matrycą 48 Mpx. Różnym trybom robienia zdjęć służy obiektyw standardowy, szerokokątny, macro i do pomiaru głębi ostrości. Pod modułem fotograficznym umieszczono czytnik linii papilarnych. Telefon zawiera wydajny obliczeniowo procesor i jest dostępny w kilku wariantach wielkości pamięci RAM. Bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje szybkie ładowanie.