Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 8.3 5G 

(Liczba produktów: 3)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Nokia 8.3 5G - folia ochronna

Basic

Nokia 8.3 5G - folia ochronna

Cena promocyjna 11,82 zł Normalna cena 13,90 zł
Nokia 8.3 5G - folia ochronna etuo 3D Shield Pro

Standard

Nokia 8.3 5G - folia ochronna etuo 3D Shield Pro

Cena promocyjna 51,77 zł Normalna cena 60,90 zł
Nokia 8.3 5G - folia na tył etuo 3D Shield Back

Standard

Nokia 8.3 5G - folia na tył etuo 3D Shield Back

Cena promocyjna 51,77 zł Normalna cena 60,90 zł
 

Sprawdzona osłonka na ekran Nokia 8.3 5G

Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe stanowią wytrzymałe akcesoria, które dobrze zabezpieczają wyświetlacz Nokii 8.3 5G przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie i szkła ochronne na front smartfona dokładnie dostosowano do konkretnego modelu telefonu, dzięki czemu dobrze przylegają do ekranu i się z niego nie ześlizgują. Należy zadbać o to, by ochrona ekranu pokrywała całą powierzchnię wyświetlacza, także jego zaokrąglone brzegi. Osłonka na ekran nie wpływa na jakość obrazu ani obsługę smartfona. W praktyce szkła ochronne i folie poliwęglanowe są praktycznie niewidoczne dla użytkownika.

Folie i szkła ochronne – co lepiej wybrać?

To, jaka ochrona ekranu lepiej sprawdzi się w przypadku Twojego smartfona, zależy przede wszystkim od stosowanego przez Ciebie etui oraz warunków używania telefonu. Do klasycznego case’a na tył obudowy polecamy szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Są one grubsze od folii ochronnych, przez co lepiej amortyzują ewentualne uderzenia i mogą chronić wyświetlacz przed stłuczeniami. Szkła ochronne lepiej sprawdzą się także dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach, na przykład na budowie. Z kolei folie poliwęglanowe chronią ekran smartfona przede wszystkim przed zarysowaniami. Dlatego najlepiej stosować je z futerałem w formie książkowej.

Nokia 8.3 5G – jaka jest specyfikacja smartfona?

6,81-calowa Nokia 8.3 5G została dostosowana do obsługi najnowszego standardu sieci 5G, dzięki czemu pracuje wyjątkowo płynnie i wydajnie. Smartfon posiada duży wyświetlacz PureDisplay o wąskim obramowaniu i jakości obrazu Full HD+. Tym samym telefon doskonale nadaje się do oglądania filmów, grania w gry czy prowadzenia rozmów wideo. Na uniwersalną i wydajną pracę bezpośredni wpływ ma także procesor Qualcomm Snapdragon 765G w konfiguracji z 6 lub 8 GB RAM. Na uwagę zasługuje poczwórny aparat fotograficzny umieszczony z tyłu urządzenia. Wykorzystuje elementy ZEISS Optics, a także podwójną lampę błyskową. Oprócz standardowego obiektywu w skład aparatu wchodzi obiektyw ultraszerokokątny, makro oraz do rejestracji głębi obrazu.