61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon OnePlus 7

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
 
OnePlus 7 - folia ochronna

OnePlus 7 - folia ochronna

7,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 
 
OnePlus 7 - szkło hartowane 9H

OnePlus 7 - szkło hartowane 9H

19,90 zł
/ wysyłka 24h
   

OnePlus 7 - niezawodna ochrona ekranu

Korzystasz intensywnie ze smartfona w codziennym życiu, ale jednocześnie obawiasz się uszkodzić ekran aparatu lub matrycę? Folie i szkła na telefon to skuteczna ochrona przed skutkami upuszczenia telefonu komórkowego na ziemię, zarysowaniami i zabrudzeniami, które mogą pojawić się na ekranie przy noszeniu go w kieszeni lub torbie wraz z innymi przedmiotami. Dostępne w ofercie sklepu internetowego etuo.pl szkła ochronne i folie poliwęglanowe pozwalają w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności aparatu, nie wpływają na jakość obrazu, a jednocześnie umożliwiają cieszenie się jego wyglądem, jak prosto po odbiorze z salonu.

Zalety ochrony ekranu OnePlus 7

Szkła hartowane i folie ochronne są współcześnie powszechnie stosowane, wraz z obudowami na smartfony, jako zabezpieczenie dużego, szklanego ekranu przed stłuczeniem. Można zdecydować się na ich różną twardość mierzoną według skali Mohsa. Najtwardsze, bo liczące aż 9H twardości w skali Mohsa, są szkła hartowane dopasowane do całości ekranu, do samej matrycy lub w wersji z zakrzywionymi rantami. Nieco niższą twardość, 3H w skali Mohsa, posiadają folie wykonane z poliwęglanu. Elastyczne i cienkie, chronią przede wszystkim przed zarysowaniem ekranu i mogą również maskować już powstałe drobne uszkodzenia. Rozwiązaniem pośrednim są hybrydy, czyli folio-szkła, łączące w sobie odporność szkieł hartowanych oraz elastyczność folii. Można również zdecydować się na szkła uniwersalne, do różnych modeli smartfonów czy blister folii do wycięcia. Dodatkową formą zabezpieczenia jest natomiast folia lub szkło na aparaty fotograficzne umieszczone z tyłu obudowy.

OnePlus 7 - specyfikacja modelu

OnePlus 7 to jeden ze smartfonów, których premiera stała się sensacją 2019 roku. Wprowadzony do sprzedaży przez cenionego producenta, został okrzyknięty najszybciej działającym smartfonem z Androidem. Pracujący na najszybszym obecnie systemie operacyjnym Snapdragon 855 smartfon został wyposażony w 6 lub nawet 8 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 3700 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Dzięki temu telefon jest sprzętem spełniającym oczekiwania użytkowników intensywnie korzystających nie tylko z możliwości połączeń telefonicznych czy wideo, ale również multimediów.