Szkła hartowane i folie ochronne na telefon OnePlus 7 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus 7 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Etui różnego rodzaju, a także folie i szkła na telefon to akcesoria, bez których trudno obejść się współczesnym użytkownikom smartfonów. Duże ekrany nowoczesnych telefonów komórkowych czynią z nich małe przenośne komputery, na których bez większych problemów skorzystamy z internetu, zagramy w ulubioną grę czy obejrzymy najnowszy odcinek serialu, ale jednocześnie rzadko bez szwanku wychodzą z upadku z dużej wysokości. Potrafią też zarysować się czy zaplamić noszone w torbie lub kieszeni spodni. Warto więc zadbać o ich nieskazitelny wygląd, co umożliwiają szkła ochronne i folie poliwęglanowe o różnym stopniu twardości w skali Mohsa. Nie zaburzają one w żaden sposób jakości obrazu na ekranie smartfona, a pozwalają zabezpieczyć go przed stłuczeniem lub uszkodzeniem matrycy w przypadku szkieł hartowanych o podwyższonej twardości.

Zalety ochrony ekranu OnePlus 7 Pro

W etuo.pl znajdziesz zarówno szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa, jak i folie ochronne, których twardość wynosi do 3H w skali Mohsa. Szkła chroniące telefon są tak odporne, że potrafią nawet zminimalizować ryzyko uszkodzenia matrycy po upadku z większej wysokości. Folie wykonane z poliwęglanu są natomiast elastyczne i skutecznie zabezpieczają telefon przed zaplamieniem czy zarysowaniem, a także maskują już powstałe rysy. W ofercie etuo.pl znajdziesz także hybrydy - czyli połączenie szkła ochronnego i folii, jednocześnie twardego i elastycznego, szkła i folie uniwersalne w trzech rozmiarach szkieł i blisterze folii do wycięcia na odpowiedni model, a także szkła i folie ochronne na tylny aparat w telefonie.

Specyfikacja urządzenia OnePlus 7 Pro

Telefon OnePlus 7 Pro to pierwszy w historii chińskiej marki smartfon z wysuwaną kamerką do selfie. Do innych jego zalet użytkownicy zaliczają potrójny aparat, pamięć UFS 3.0 i ekran o przekątnej 6.67 cala. Dzięki wielkości ekranu, smartfon doskonale sprawdza się przede wszystkim w przypadku osób, które dużo korzystają na nim z multimediów. Pozwala na to użyta w nim bateria o pojemności 4000 mAh, z możliwością szybkiego ładowania.