Szkła hartowane i folie ochronne na telefon OnePlus 7T

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus 7T – niezawodna ochrona ekranu

Dopasowując odpowiednie zabezpieczenie ekranu, należy kierować się przede wszystkim własnymi preferencjami co do użytkowania smartfona. Zarówno folie ochronne, jak i szkła hartowane posiadają zalety, choć warto wiedzieć, że jedynie szkła hartowane mogą uchronić wyświetlacz telefonu przed pęknięciem w wyniku uderzenia lub upuszczenia. Folie poliwęglanowe chronią przede wszystkim przed zarysowaniami, ponieważ są cieńsze i bardziej elastyczne. Ich główną zaletą jest matowa powierzchnia, na której mniej widać tłuste odciski palców, jest ona również łatwiejsza do czyszczenia. Szkła ochronne zapewniają lepsze zabezpieczenie ekranu, ponieważ są grubsze i twardsze. Zwykle ich montaż jest łatwiejszy, bo szkiełka są sztywne. Jeszcze jedna zaleta szkieł hartowanych to dostępność wariantów 3D dla zakrzywionych modeli ekranu.

Zalety ochrony ekranu OnePlus 7T

Ekran dotykowy to najważniejszy atrybut smartfona, który służy nie tylko do obsługi urządzenia, ale również zapewnia użytkownikowi pożądane wrażenia wizualne. Ponieważ tendencja na powiększanie ekranów nie mija, zajmują one coraz większą powierzchnię telefonów i są jeszcze bardziej narażone na ewentualne uszkodzenia. Szczególnie wyświetlacze bezramkowe wymagają dodatkowej ochrony poprzez dopasowanie odpowiedniej folii na ekran lub szkła ochronnego. Szkła i folie na ekran posiadają 99% przezroczystości, dzięki czemu nie wpływają negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Doskonale przewodzą również dotyk, dlatego nie musimy obawiać się o utrudnioną obsługę urządzenia. Mamy za to gwarancję ochrony szybki przed brudem, zarysowaniami, a w niektórych przypadkach także pęknięciami.

OnePlus 7T – specyfikacja modelu

Elegancki i minimalistyczny smartfon OnePlus 7T został wykonany z najwyższej jakości materiałów. W środku urządzenia znajdują się wydajne komponenty, m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus, zastosowano w nim również innowacyjne technologie i nowoczesne oprogramowanie. Telefon posiada trzy niezależne obiektywy, które wspólnie pracują nad doskonałymi zdjęciami. Przeglądamy je na 6,5-calowym wyświetlaczu AMOLED znakomicie odwzorowującym kolory i posiadającym konkurencyjną częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz. Wyświetlacz zajmuje maksimum przewidzianej powierzchni, ponieważ jego ramkę zmniejszono do minimum. Z tego powodu warto zainwestować w zabezpieczenie ekranu, które gwarantują szkła ochronne oraz folie poliwęglanowe.