Szkła hartowane i folie ochronne na telefon OnePlus 7T Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OnePlus 7T Pro – niezawodna ochrona ekranu

Dwa najpopularniejsze rodzaje ochrony ekranu to folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane. W pierwszym przypadku zasadniczą zaletą jest niska cena, folie ochronne są bowiem cieńsze od szkła, przez co gwarantują jedynie odporność na zabrudzenia i zarysowania. Dodatkowe zastosowanie folii poliwęglanowych to maskowanie istniejących mikrozarysowań na ekranie. Szkła ochronne posiadają większą grubość i twardość, nawet o współczynniku 9H w skali Mohsa, dzięki czemu zapewniają odpowiednią amortyzację podczas upadków urządzenia. Posiadając OnePlus 7T Pro, lepiej wyposażyć się w szkło hartowane, które zostało dostosowane do telefonu z zakrzywionym ekranem. Mamy wówczas pewność, że chronione są także wrażliwe brzegi ekranu. Jedynie szkła hartowane chronią wyświetlacz smartfona przed stłuczeniem, choć posiadają one nieco wyższą cenę.

Zalety ochrony ekranu OnePlus 7T Pro

Dysponując wysokiej klasy wyświetlaczem OLED, w który wyposażone są nowoczesne smartfony, takie jak OnePlus 7T Pro, lepiej stosować zabezpieczenie ekranu. Szkła i folie na ekran chronią wrażliwą powierzchnię smartfona przed zanieczyszczeniem, zarysowaniami, a także pęknięciami szybki. Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe są łatwe w montażu i nie wpływają one w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu. Wraz ze zużyciem zabezpieczenia ekranu możemy w łatwy sposób usunąć je i wymienić na nowe, a wyświetlacz znajdujący się pod spodem pozostanie w stanie nienaruszonym. Istnieje szeroka gama szkieł hartowanych i folii ochronnych dopasowanych do konkretnych modeli telefonów, także tych z zakrzywionymi ekranami.

OnePlus 7T Pro – specyfikacja modelu

OnePlus 7T Pro to wysokiej klasy smartfon stworzony przede wszystkim do rozrywki i odtwarzania multimediów. Do dyspozycji użytkownika pozostaje aparat fotograficzny z matrycą 48 Mpx i trzema niezależnymi obiektywami, dwa głośniki stereo oraz nowy silnik wibracyjny Haptic. Największe wrażenie robi jednak przestrzenny, 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED z technologią HDR10+, a także częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 90 Hz. Aby jak najdłużej zachować pożądaną jakość wyświetlacza, warto wyposażyć go w wysokiej jakości zabezpieczenie ekranu, które chroni przed zarysowaniami oraz pęknięciami szybki.