CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon OnePlus 8T

Pokaż na stronie Zwiń

Zabezpiecz ekran w swoim OnePlus 8T, stosując folie i szkła ochronne

Jeżeli chcesz skutecznie ochronić ekran swojego smartfona OnePlus 8T przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi, sprawdź folie i szkła ochronne dostępne w ofercie naszego sklepu. Osłonka na ekran stanowi dodatkową, w 100% transparentną warstwę ochronną na powierzchni Twojego wyświetlacza. Ochrona ekranu polega na zapobieganiu jego zarysowaniom, przytarciom oraz wyszczerbieniom, ale także na minimalizowaniu ryzyka stłuczenia szybki ekranowej. Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła ochronne w żaden sposób nie wpływają na czułość wyświetlacza albo jakość wyświetlanego obrazu. Co więcej, mogą nawet maskować wcześniej powstałe, drobne zarysowania. Dzięki temu Twój ekran może wyglądać jak nowy.

Szkła hartowane czy folie poliwęglanowe – co lepsze?

Szkła hartowane oraz folie ochronne mają własne zalety, dlatego obie formy ochrony ekranu znajdziesz w naszej ofercie. Folie poliwęglanowe to cienkie i elastyczne osłonki na ekran, które dokładnie przylegają do wyświetlacza na zasadzie właściwości elektrostatycznych. Warto mieć na uwadze, że folie ochronne zabezpieczają wyświetlacz w głównej mierze przed zarysowaniami. Najskuteczniejszą ochronę przed stłuczeniem szybki ekranowej gwarantują z kolei szkła ochronne. Najlepiej wybierać szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Twardsza i grubsza osłonka na ekran stanowi dodatkową warstwę amortyzującą podczas upadku lub uderzenia telefonu. Oferujemy szkła ochronne zarówno do naklejenia na wyświetlacz, jak i warianty elektrostatyczne.

Odkryj atuty smartfona OnePlus 8T

Wydajny telefon OnePlus 8T wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale także potężną mocą obliczeniową. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na 6,5-calowy ekran AMOLED wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Dodatkowy atut wyświetlacza to wysoka częstotliwość odświeżania obrazu na poziomi 120 Hz. Z tego powodu telefon doskonale nadaje się do gier. Serce urządzenia stanowi procesor Qualcomm Snapdragon 865+ w zestawieniu z RAM-em o wielkości 8 lub nawet 12 GB (w zależności od wyboru konkretnego wariantu smartfona). Do wyboru są także dwa warianty pamięci wewnętrznej: 128 lub 256 GB.