Szkła hartowane i folie ochronne na telefon OnePlus Nord N100

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wysokiej jakości osłonka na ekran OnePlus Nord N100

Osłonka na ekran to zdecydowanie warte inwestycji akcesorium ochronne do OnePlus Nord N100. Ochrona ekranu gwarantowana przez nasze folie i szkła ochronne dotyczy większości potencjalnych uszkodzeń mechanicznych. Akcesoria zabezpieczają wyświetlacz m.in. przed zarysowaniami, otarciami i zabrudzeniami, a niektóre również przed pęknięciami. Co ważne, ani folie poliwęglanowe, ani szkła hartowane nie mają wpływu na jakość wyświetlanego obrazu ani na czułość wyświetlacza. Do Twojego wyboru pozostaje osłonka na ekran aplikowana za pomocą kleju światłoutwardzalnego lub przylegająca do ekranu dzięki właściwościom elektrostatycznym. Wszystkie folie i szkła ochronne nadają się do samodzielnego montażu i nie zostawiają trwałych śladów na ekranie.

OnePlus Nord N100 – folie ochronne czy szkła hartowane?

Wybierając ochronę ekranu w telefonie OnePlus Nord N100, warto sugerować się przede wszystkim codziennym sposobem użytkowania smartfona. Osobom w ciągłym biegu, uprawiającym jogging z telefonem lub pracującym w niebezpiecznych warunkach polecamy przede wszystkim szkła ochronne na ekran. Szkła hartowane w naszej ofercie mają wysoką twardość i grubość 0,33 mm, dzięki czemu mogą skutecznie minimalizować ryzyko stłuczenia wyświetlacza. Jeśli z kolei pracujesz w biurze, a telefon zawsze nosisz w futerale z klapką, lepszą alternatywę mogą stanowić dla Ciebie cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe na ekran. Folie ochronne skutecznie zabezpieczają wyświetlacz przed zarysowaniami, są także mniej widoczne dla oczu.

OnePlus Nord N100 – specyfikacja techniczna telefonu

Dostępny w niskiej cenie OnePlus Nord N100 może spełnić oczekiwania wielu potencjalnych użytkowników. Smartfon posiada 6,52 calowy ekran HD+ z wbudowanym aparatem 8 Mpx bez notcha. Ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 460 współpracuje z RAM-em o wielkości 4 GB. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 GB i można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci o kolejne 256 GB. Bateria o pojemności 5000 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania 18W. Tylny aparat fotograficzny składa się z trzech obiektywów: standardowego, macro i do pomiaru głębi ostrości. Obok niego umieszczono okrągły czytnik linii papilarnych.