Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo A1K 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Wyprzedaż
OPPO A1K - folia ochronna

Basic

OPPO A1K - folia ochronna

Cena promocyjna 11,82 zł Normalna cena 13,90 zł
 

Oppo A1K – niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na ekran mają kilka odmiennych właściwości, o których warto wiedzieć przed zakupem. Folie poliwęglanowe powstają z elastycznego materiału, który jest bardzo cienki, dlatego gwarantuje on mniejszą ochronę niż szkła hartowane. Folie ochronne najlepiej sprawdzają się do zabezpieczania wyświetlacza przed brudem oraz zarysowaniami, jednak stanowią mniejszą ochronę przed ewentualnymi pęknięciami. W tej roli lepiej sprawdzają się szkła ochronne, posiadające współczynnik twardości 9H w skali Mohsa – dopiero on gwarantuje pożądaną amortyzację podczas uderzenia lub upadku smartfona. Różnicą jest także cena, zwykle szkła hartowane są droższe, a folie poliwęglanowe możemy nabyć w bardziej przystępnych cenach. Przyjęło się, że szkła ochronne są łatwiejsze w montażu, ponieważ mają sztywniejszą formę.

Zalety ochrony ekranu Oppo A1K

Duży ekran stanowi główną ozdobę współczesnych smartfonów, dlatego warto dbać o to, by zawsze prezentował się on nienagannie. Szkła i folie na ekran pełnią rolę zabezpieczenia, chroniąc właściwą powierzchnię wyświetlacza przed brudem, zarysowaniami, a także pęknięciami. Nawet jeśli smartfon nam upadnie i uszkodzimy zabezpieczenie ekranu, możemy w łatwy sposób zdjąć je i wymienić na nowe, a sam wyświetlacz pozostanie bez szwanku. Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kształtów, dopasowując się do konkretnego modelu telefonu. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że zabezpieczenie ekranu w jakikolwiek sposób wpłynie na estetykę lub komfort obsługi smartfona.

Oppo A1K – specyfikacja modelu

Smartfon Oppo A1K posiada dużą pamięć wbudowaną, pojemną baterię, aparat z funkcją stabilizacji obrazu, a także elegancki design. Szczególne wrażenie robi duży, 6,1-calowy wyświetlacz LED HD+, który rozszerzono aż do 87% całkowitej powierzchni frontu telefonu. Dzięki niemu możemy zarówno wygodnie obsługiwać urządzenie, jak i z przyjemnością grać w gry, oglądać zdjęcia, filmy czy po prostu przeglądać strony i aplikacje. Aby cieszyć się komfortowym użytkowaniem smartfonu przez długi czas, warto zaopatrzyć się w dodatkowe zabezpieczenie ekranu, dzięki któremu w znacznym stopniu zminimalizujemy ryzyko zarysowań lub pęknięć na wyświetlaczu.