Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo A5 (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO A5 (2020) - niezawodna ochrona ekranu

Jesteś posiadaczem smartfona OPPO A5 (2020)? Pomyśl o zabezpieczeniu ekranu i przejrzyj naszą ofertę. Na etuo.pl możesz znaleźć wiele dodatków - mamy zarówno szkła i folie na ekran, jak i hybrydy specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Wszystkie są trwałe, starannie dopasowane do wymiarów modelu, ale też bardzo łatwe w montażu. Instalacja trwa zwykle nie więcej niż kilka minut. Szkła i folie ochronne nie wpływają też na funkcjonowanie ekranu - są zupełnie przezroczyste i nie zmieniają czułości wyświetlacza na dotyk.

Zalety ochrony ekranu OPPO A5 (2020)

Dlaczego warto zainwestować w folie bądź szkła ochronne? Ekran modeli OPPO A5, podobnie niemal wszystkich smartfonów, jest dość delikatny - i nawet drobny upadek może spowodować poważne straty. Natomiast ubezpieczenia czy naprawy zwykle są bardzo drogie. Lepszym wyjściem będą zatem po prostu szybki na front. Folie poliwęglanowe są stosunkowo lekkie i chronią przede wszystkim przed drobniejszymi zarysowaniami i otarciami, ale też przed brudem. Szkła hartowane są mocniejsze i zminimalizują również ryzyko stłuczenia matrycy. W ofercie mamy też hybrydy - które łączą elastyczność folii i wytrzymałość szkieł. Warto też pamiętać, że zarówno szkła, jak i folie oraz hybrydy maskują również te już powstałe wcześniej mniejsze zarysowania oraz otarcia.

OPPO A5 (2020) - specyfikacja modelu

OPPO A5 (2020) to niezwykle ciekawy model znanego w Chinach producenta, którego modele stają się obecnie coraz bardziej rozpoznawalne również i w Europie. Podobnie jak inne smartfony z Chin, tak i A5 oferuje bogate wyposażenie w stosunkowo niskiej cenie. I tak mamy w tym modelu ekran o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczość HD+, a zatem 1600 na 720 pikseli. Model ma wbudowany procesor Snapdragon 665 z pamięcią 3 lub 4 GB RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon jednak obsługuje również karty pamięci o pojemności do 256 GB. Model OPPO spodoba się z pewnością miłośnikom fotografii mobilnej. Dzięki specjalnym systemom, można nim robić nie tylko wysokie jakościowo zdjęcia za dnia, ale również i w nocy.