Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo A9 (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO A9 (2020) - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz dodatków do modelu OPPO A9 (2020)? Świetnie trafiłeś - na euto.pl mamy nie tylko doskonałe szkła i folie na ekran, ale również wysokiej jakości hybrydy oraz zabezpieczenia na tylne aparaty fotograficzne. Nasze dodatki na co dzień są właściwie niewidoczne - nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu, nie zaburzają też funkcji dotykowych ekranu. Mają też ściśle dopasowane do smartfona wymiary oraz wycięcia na poszczególne komponenty. Niezwykle prosta jest także instalacja szkieł lub folii - i zwykle zajmuje jedynie kilka minut.

Zalety ochrony ekranu OPPO A9 (2020)

Dlaczego warto zainwestować w folie ochronne bądź szkła ochronne? Powód jest prosty - współczesne smartfony mają niezwykle delikatne wyświetlacze - i model OPPO A9 nie jest wyjątkiem. A folie poliwęglanowe chronią przed rysami, otarciami czy innymi drobniejszymi uszkodzeniami. Szkła hartowane z kolei są cięższe i twardsze - i minimalizują również ryzyko, że po upadku na twardą powierzchnię stłucze się matryca. Na etuo.pl można znaleźć też folio-szkła, czyli hybrydy. Łączą one zalety szkieł oraz folii ochronnych. Bardzo polecamy także osłonki na tylne aparaty fotograficzne. Są one zwykle niechronione - a naprawy tych komponentów są zazwyczaj trudne, a przez to i bardzo kosztowne. Lepiej się przed tym więc odpowiednio zabezpieczyć.

OPPO A9 (2020) - specyfikacja modelu

OPPO A9 (2020) to nowoczesny smartfon, który można dostać w dość atrakcyjnej cenie. Działa na systemie Android 9 Pie z nakładką ColorOS 6.0.1. Ma wbudowany procesor Snapdragon 665 z ośmioma rdzeniami oraz zegarem 2.00 GHz. 6,50-calowy wyświetlacz typu IPS TFT gwarantuje natomiast rozdzielczość 720 na 1600 pikseli. Pamięć wbudowana to natomiast 128 GB, a pamięć operacyjna - w zależności od wersji 4 lub 8 GB RAM. Model ma zestaw aparatów fotograficznych, z których główny ma matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Jest też przednia kamerka do zdjęć typu "selfie" o rozdzielczości 16 Mpix. W modelu jest sporo ciekawych dodatków, jak na przykład czytnik linii papilarnych czy dual SIM.