Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo A91

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Jaka osłonka na ekran do OPPO A91?

Zaufana ochrona ekranu OPPO A91 pozwoli Ci jak najdłużej cieszyć się nieskazitelną jakością obrazu wyświetlanego przez 6,4-calowy ekran AMOLED. Dlatego warto zadbać o to, by osłonka na ekran była jak najwyższej jakości. Do wyświetlacza o zaokrąglonych brzegach, jakim dysponuje OPPO A91, dobrze sprawdzi się całościowe szkło hartowane 3D. Wówczas zabezpiecza ono również brzegi wyświetlacza, które są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do folii poliwęglanowych szkła ochronne zapobiegają powstawaniu na powierzchni szybki ekranowej nie tylko zarysowań i wyszczerbień, ale również pęknięć. Gwarantowana przez nie twardość 9H w skali Mohsa doskonale amortyzuje uderzenia.

Szkła hartowane i folie ochronne – co lepsze?

To, jaka ochrona ekranu lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, wynika przede wszystkim ze stosowanego przez Ciebie etui ochronnego oraz sposobu użytkowania smartfona. Jeżeli posiadasz futerał w formie książkowej i uważnie obchodzisz się z telefonem, możesz postawić na folie poliwęglanowe. Folie ochronne zabezpieczają wyświetlacz przed zarysowaniami, jednak w razie upadku nie stanowią ochrony przed pęknięciem. Są za to mniej widoczne niż szkła hartowane. Na szkła ochronne decydują się zwykle osoby noszące na swoim smartfonie klasyczny case silikonowy. Ponieważ etui zapewni większej ochrony przed uszkodzeniem Twojego wyświetlacza, to hartowana osłonka na ekran pełni taką rolę.

Czym charakteryzuje się smartfon OPPO A91?

Wyjątkowo lekki i smukły OPPO A91 waży zaledwie 172 g, co wcale nie ujmuje jego wydajności. 6,4-calowy ekran AMOLED wyświetla obraz w jakości FullHD+. Zintegrowano w nim czytnik linii papilarnych o czasie reakcji wynoszącym 0,32 s. Smartfon występuje z obudową efektownie odbijającą światło w dwóch wariantach kolorystycznych. Wbudowano w nią poczwórny aparat fotograficzny z główną matrycą 48 Mpx. Zdjęcia wykonasz między innymi obiektywem ultraszerokokątnym o polu widzenia 119 stopni. Fotografowanie wspomaga elektroniczna stabilizacja obrazu oraz zaawansowane algorytmy upiększania zdjęć. Bateria o pojemności 4025 mAh obsługuje standard szybkiego ładowania VOOC Flash Charge 20 W.