Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo Find X

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO Find X - niezawodna ochrona ekranu

Szkła hartowane, inaczej szkła ochronne do telefonu OPPO Find X, to jedne z podstawowych akcesoriów, które w skuteczny sposób chronią ekran Twojego telefonu. Są one 3-4 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło o takiej samej powierzchni i grubości. Dzięki swojej twardości, czyli do 9H w skali Mohsa, precyzyjnie chronią ekran urządzenia przed zarysowaniem, otarciem lub pęknięciem wyświetlacza. Są całkowicie przezroczyste i w żaden sposób nie utrudniają korzystanie z urządzenia. Szkła występują w wersji dopasowanej co całości frontu, dopasowanej do samej matrycy lub w wersji z zakrzywionymi rantami (3D). Są bardzo proste w montażu i nie pozostawiają na powierzchni ekranu bąbelków powietrza. Kolejnym sposobem na ochronę wyświetlacza są folie ochronne w formie bezklejowej, które po usunięciu folii nie pozostawiają zabrudzeń na wyświetlaczu. Folie poliwęglanowe posiadają twardość do 3H w skali Mohsa chroniąc tym samym wyświetlacz przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniem. Są przezroczyste, co gwarantuje idealne odwzorowanie wyświetlanego obrazu. W swojej ofercie posiadamy kilka wersji folii: na cały ekran, na matrycę, na cały telefon (front, boki, tył), na ekrany zakrzywione (3D). Wartą uwagi formą ochrony ekranu są też hybrydy, czyli połączenie szkła i folii. Cechują się bardzo dużą elastycznością przy jednoczesnym zapewnieniu bardzo wysokiej ochrony wyświetlacza. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również szkła i folie uniwersalne - 3 rozmiary szkieł do wyboru lub blister folii do docięcia oraz szkła i folie na tylne aparaty fotograficzne w telefonach.

Zalety ochrony ekranu OPPO Find X

Szkła i folie na ekran to najprostszy sposób ochrony wyświetlacza naszego urządzenia. Dzięki ich właściwościom możemy uniknąć niechcianego pęknięcia, zarysowania czy zabrudzenia ekranu naszego telefonu. Dzięki tej ochronie szkodliwość upadku telefonu z dużej wysokości zostanie zminimalizowana do zera a w wielu przypadkach całkowicie uchroni nasz wyświetlacz.

OPPO Find X - specyfikacja modelu

OPPO Find X to telefon, który wyróżnia się między innymi wyjątkowym designem. Producenci postarali się o to, aby prezentował się wyjątkowo. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych bordowej i niebieskiej. Ponadto posiada rewelacyjne parametry, panoramiczny ekran, podwójną baterię, oraz bardzo wydajny procesor.