Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo Reno 2

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO Reno 2 - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz akcesoriów do modelu OPPO Reno 2? Doskonale trafiłeś - na etuo.pl mamy folie i szkła ochronne, ale również zabezpieczenia hybrydowe oraz specjalne osłonki na aparaty fotograficzne. Wszystkie szkła i folie na ekran są starannie wykonane, mają też wycięcia na istotne części ekranu. Są również niezwykle proste w instalacji - zajmie ona kilka minut i żadni specjaliści nie będą potrzebni. Warto również pamiętać, że szkła i folie ochronne są zupełnie przezroczyste - nie zaburzają więc w żaden sposób wyświetlanego obrazu.

Zalety ochrony ekranu OPPO Reno 2

Dlaczego warto zainteresować się osłonkami? Nie jest tajemnicą, że zaawansowane smartfony nie mają zbyt wytrzymałych osłon i wyświetlaczy. Z kolei ubezpieczenia są kosztowne, jak i również naprawy. Lepiej więc od razu zainwestować w szkła bądź folie. Jaka jest jednak między nimi różnica? Folie poliwęglanowe chronią przed drobniejszymi rysami, otarciami, ale też i przed brudem. Szkła hartowane są cięższe i mocniejsze - i zmniejszają ryzyko, że matryca się potłucze, gdy telefon spadnie na twardą powierzchnię. Mamy w ofercie i hybrydy, inaczej folio-szkła. To rozsądny kompromis pomiędzy oboma rozwiązaniami. Hybrydy są jednocześnie trwałe, jak i elastyczne. Kupując nowy telefon, warto również dokupić specjalną osłonkę na tylny aparat fotograficzny.

OPPO Reno 2 - specyfikacja modelu

OPPO Reno 2 to bardzo interesujący smartfon z Chin - zarówno pod względem funkcji, jak i dostępności oraz designu. Telefon ma wyświetlacz typu AMOLED o przekątnej 6,5 cala oraz o rozdzielczości 2400 na 1080 pikseli. Procesor to Snapdragon 730G z układem graficznym Adreno 618. Model ma 8 GB pamięci operacyjnej RAM i 256 GB miejsca na dane. Model ma zestaw aparatów, z których główny ma matrycę 48 Mpix. Ciekawostką jest natomiast kamerka do "selfie", która wysuwa się z górnej części obudowy. Przez to całą przednią część telefonu zajmuje wyświetlacz. Reno 2 to stosunkowo lekki model, który waży zaledwie 189 g. Smartfon ma też sporo dodatkowych funkcji - jak na przykład dual SIM. Jest też wydana bateria o pojemności 4000 mAh.