Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo Reno Z

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO Reno Z - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz telefon OPPO Reno Z? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak delikatny wyświetlacz tego urządzenia. Oraz z tego, że ubezpieczenia i naprawy są zazwyczaj długie oraz kosztowne. Lepiej więc od razu zdecyduj się na zabezpieczenie ekranu. Idealne będą do tego szkła i folie na ekran z etuo.pl. Każdy nasz dodatek jest starannie dopasowany do wymiarów konkretnego modelu. Z akcesoriów można też korzystać bez żadnych obaw. Zarówno bowiem szkła, jak i folie nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu, nie zaburzają też funkcji dotykowych ekranu

Zalety ochrony ekranu OPPO Reno Z

Jeśli zdecydowałeś się już na zabezpieczenie ekranu, to masz różne akcesoria ochronne na telefon do wyboru. Na przykład folie poliwęglanowe. Ochronią one przed mniejszymi rysami oraz przed brudem. Zamaskują też te już istniejące uszkodzenia na ekranie. Nieco cięższe są natomiast szkła hartowane. Takie zabezpieczenia chronią nie tylko przed rysami, ale minimalizują również ryzyko stłuczenia matrycy - na przykład gdy telefon nagle spadnie na ziemię. Jest też rozwiązanie pośrednie - hybrydy łączą zalety szkieł i folii. Są zarazem twarde, jak i elastyczne. Proponujemy także specjalne zabezpieczenia na tylny aparat fotograficzny do modelu Reno Z. To w końcu również bardzo delikatny element, a często pozostaje zupełnie niechroniony.

OPPO Reno Z - specyfikacja modelu

Chociaż telefon OPPO Reno Z zalicza się do segmentu budżetowych smartfonów, to jego design jest godny znacznie droższych rywali. Również funkcje są bardzo zaawansowane. Model działa na systemie Android 9 z nakładką ColorOS 6 oraz na procesorze MediaTek Helio P90. Ma 4 GB pamięci operacyjnej RAM i aż 128 GB pamięci na dane. Z pewnością wyróżnia się też 6,4-calowy wyświetlacz typu AMOLED, zapewniający rozdzielczość 1080 na 2340 pikseli. Główny aparat ma natomiast matrycę o rozdzielczości 48 Mpix z lampą błyskową LED. Bogate jest też wyposażenie tego smartfona - jest między innymi dual SIM, czytnik linii papilarnych oraz mocny akumulator o pojemności 4035 mAh.