Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo RX17 Neo

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO RX17 Neo - niezawodna ochrona ekranu

Jednym z problemów, z jakimi borykają się właściciele nowoczesnych smartfonów, takich jak OPPO RX17 Neo, sa otarcia, zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Mog a się one pojawić w sposób naturalny, podczas codziennego użytkowania i noszenia telefonu w kieszeni spodni, torebce lub plecaku. Aby uchronić urządzenie przed niesprzyjającymi czynnikami, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl znaleźć można bogatą ofertę rozwiązań pozwalających ochronić delikatne ekrany smartfonów.

Zalety ochrony ekranu OPPO RX17 Neo

Folie ochronne to popularny i przystępny cenowo rodzaj osłonek. Są one elastyczne, łatwe w montażu i wytrzymałe. W skali Mohsa ich twardość oznaczono na 3H, co jest wartością pozwalającą wystarczająco ochronić ekran telefonu podczas codziennych czynności. Warto zwrócić uwagę na dodatkową zaletę, jaką posiadają folie poliwęglanowe - po zamontowaniu ukrywają one już istniejące rysy na wyświetlaczu, co ma szczególne znaczenie dla posiadaczy telefonów z drugiej ręki. Innym popularnym rodzajem akcesoriów ochronnych na ekran są szkła hartowane. Odznaczają się wysoką wytrzymałością i dużą twardością - 9H w skali Mohsa. Materiał, z którego są wykonane szkła ochronne zarysować można tylko diamentem, co zapewnia urządzeniom najwyższą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, co z pewnością ucieszy podróżników czy osoby używające telefonu w pracy w niesprzyjających warunkach. Szkła i folie na ekran Oppo to także hybrydy, czyli folio- szkła, które łączą w sobie zalety obu powyższych rodzajów osłonek. Są jednocześnie elastyczne i bardzo wytrzymałe. Wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla posiadaczy rzadkich modeli smartfonów są folie uniwersalne, które można samodzielnie przyciąć do wymaganych rozmiarów, by w ten sposób pokryć cały ekran lub front urządzenia. Nie możemy także zapominać o obiektywach kamer, które są obecnie nieodłącznym elementem każdego telefonu. One także zasługują na ochronę, co zapewnią im szkła i folie specjalnie przystosowane do użycia na drobnych elementach urządzeń. Akcesoria na stronie internetowej etuo.pl wykonane są z materiałów najwyższej jakości, są dopasowane do danego modelu telefonu i posiadają wycięcia na niezbędne komponenty. Zapewnia to możliwość swobodnego korzystania na przykład z ładowarki lub słuchawek.

OPPO RX17 Neo - specyfikacja modelu

OPPO RX17 Neo to telefon, którego wygląd zainspirowała natura. Wyróżnia się jasnym ekranem o przekątnej 6.4 cala. Posiada także wytrzymałą baterię, jest lekki i elegancki.