Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Oppo RX17 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO RX17 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Zakup nowego telefonu to zawsze fajna sprawa. Możliwość korzystania z zaawansowanych technologicznie urządzeń i funkcjonalnych, pomysłowych aplikacji daje nie tylko dużo frajdy, ale tez może być pomocne w organizacji codziennego życia. Aby móc cieszyć się nowym nabytkiem jak najdłużej, warto pamiętać o tym, by najlepiej w tym samym dniu, w którym odbieramy smartfona z salonu, dokupić odpowiednie dla danego modelu szkła i folie na ekran. W serwisie etuo.pl można znaleźć produkty skrojone na potrzeby niemal wszystkich dostępnych na rynku urządzeń z dotykowym ekranem. Wyróżnia je doskonała jakość i najlepsze parametry, jeśli chodzi o stopień twardości, elastyczność i trwałość.

Zalety ochrony ekranu OPPO RX17 Pro

Każdy użytkownik smartfonów wie, jak ważne jest, aby zadbać o odpowiednią ochronę tych delikatnych urządzeń. Najbardziej narażone na uszkodzenia są zamontowane w nich dotykowe ekrany. Ich pęknięcie lub stłuczenie może sprawić, że urządzenie będzie całkowicie wyłączone z użytkowania, więc warto jak najszybciej dokupić do swojego apartu dedykowane mu szkła hartowane lub folie ochronne. Ich zadaniem jest przede wszystkim zapobieganie powstawaniu zarysowań, zabrudzeń i otarć, ale też zapewnienie płynnej pracy czułego ekranu dotykowego. Szkła ochronne, podobnie jak folie, są przezroczyste i posiadają wycięcia na przyciski, obiektyw aparatu fotograficznego i inne ważne komponenty urządzenia. Dostępne są w wielu wersjach - można kupić szkła ochronne i folie poliwęglanowe na cały front, samą matrycę, cały aparat i takie odpowiednie dla smartfonów z zakrzywionym ekranem.

OPPO RX17 Pro - specyfikacja modelu

W serwisie etuo.pl dostępne są szkła i folie na ekran OPPO RX17 Pro. System operacyjny wbudowany w tym telefonie to Android 8.1 Oreo. Wprowadzono go na rynek w IV kwartale 2018 roku, więc jest to jedna z najnowszych propozycji koreańskiego koncernu. OPPO RX17 Pro jest zasilany baterią litowo – jonową 3700 mAh, a wbudowana w nim pamięć ma pojemność 128 GB. Dotykowy ekran posiada wymiary 157.60 x 74.60 x 7.90 mm , a całe urządzenie waży 183 g.