790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Orange Neva 80

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
 

Orange Neva 80 - folia ochronna

4,90 zł
/ brak towaru

 

 

Orange Neva 80 to nowa propozycja od znanego również w Polsce operatora telefonicznego – Orange. Wyjątkowość tego modelu leży w zastosowaniu technologii VoLTE, które powoli wdrażana jest na całym świecie. Nazwa technologii pochodzi od skrótu słów „Voice-over-LTE” i umożliwia transmisję rozmów telefonicznych z pomocą pasma szybkiego Internetu LTE, co znacząco skraca czas oczekiwania na połączenie. Oprócz tego telefon oferuje bardzo wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 617 z czterema rdzeniami głównymi 1,5 GHz i czterema pomocniczymi 1,2 GHz.

Przy doborze aparatów fotograficznych postawiono na klasyczny układ – z tyłu znalazł się aparat główny z matrycą 13-megapikselową, zaś z przodu pracuje kamera do wideokonferencji i selfie z przetwornikiem 5-megapikselowym. Na dane i aplikacje zarezerwowano 16 GB pamięci RAM z możliwością rozszerzenia o 128 GB za pomocą karty microSD. Długi czas pracy na jednym ładowaniu gwarantuje bateria o pojemności 2.540 mAh. Urządzenie pracuje pod nadzorem systemu operacyjnego Android 6.0 z dedykowaną nakładką Orange Experience 8.
Orange Neva 80 wyposażony został w ekran o dużej przekątnej – daje to spore możliwości użytkownikowi, ale jednocześnie stanowi słaby punkt smartfona. Duże ekrany są szczególnie narażone na uszkodzenia oraz zarysowania – czy to w wyniku codziennego użytkowania, czy przypadkowych upadków lub uderzeń. Dostępne w ofercie szkło hartowane i folia na ekran to najprostsze i najskuteczniejsze sposoby na to, aby ochronić dotykowy wyświetlacz przed większością takich zdarzeń. Szkło 9H to materiał o twardości porównywalnej z korundem, który pozwala zabezpieczyć matrycę nawet przed zarysowaniem ostrym przedmiotem. Folia poliwęglanowa pozwala skutecznie i dyskretnie osłonić ekran – jej montaż nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani doświadczenia.

   
Top