Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Orange Neva Jet

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

O telefonie Orange Neva Jet

Nowoczesny Orange Neva Jet został stworzony specjalnie do tego, by móc obsługiwać sieć 5G, czyli najnowszy standard sieci komórkowej. Dzięki temu smartfon może korzystać z przepływowości do 20 GB na sekundę, mając dostęp do wysokich prędkości i bardzo niskich opóźnień. Na tym jednak nie koniec zalet Orange Neva Jet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim estetyka wykonania telefonu. Wyświetlacz klasy AMOLED o przekątnej 6,47 cala posiada subtelnie zaokrąglone brzegi i niemal nie zawiera obramowania ekranowego. Dzięki temu urządzenie prezentuje się lekko i elegancko, stanowiąc efektowny gadżet podczas spotkań biznesowych i towarzyskich. Smartfonowi nie można odmówić funkcjonalności. Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 wspomagany przez układ graficzny Adreno 640 gwarantują szybką pracę telefonu i obsługę najbardziej wymagających aplikacji. Użytkownicy docenią z pewnością możliwość robienia wysokiej jakości zdjęć. Z tyłu urządzenia znajdziemy potrójny aparat fotograficzny, składający się z: głównego obiektywu 48 Mpx, obiektywu szerokokątnego 20 Mpx i teleobiektywu 8 Mpx. Smartfon nadaje się do korzystania także podczas dłuższych podróży, ponieważ posiada wytrzymałą beterię 4000 mAh.

Orange Neva Jet – niezawodna ochrona ekranu

Producent położył duży nacisk na jakość i estetykę wykonania Orange Neva Jet. Szkło zakrzywione zarówno z przodu, jak i z tyłu obudowy nadaje urządzeniu nowoczesnego sznytu. Aby ta gładka powierzchnia stale prezentowała się nieskazitelnie, powinniśmy odpowiednio ją zabezpieczyć. Zaprojektowane w tym celu akcesoria to szkło na telefon lub folia ochronna. Zanim dokonamy wyboru pomiędzy zakupem jednego lub drugiego, warto poznać ich właściwości. Podstawowa cecha, jaką posiada szkło na ekran, to jego wysoka wytrzymałość.

Orange Neva Jet – zabezpiecz swój ekran

Szkło na telefon doskonale odwzorowuje również obraz, nie wpływając na widoczność wyświetlacza. Z kolei folia na telefon cechuje się bardziej elastyczną strukturą, przez co łatwiej dopasować ją do zaokrąglonych brzegów wyświetlacza. Należy mieć na uwadze, że folia na telefon lepiej chroni smartfon przed zarysowaniami. Może dochodzić do nich na przykład podczas noszenia urządzenia w torebce razem z kluczami. Jeżeli obawiamy się stłuczenia wyświetlacza, lepiej kupić hartowane szkło na telefon.