Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Orange Neva Zen

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Orange Neva Zen

Zależy ci na optymalnym zabezpieczeniu wyświetlacza swojego Orange Neva Zen? Wybierz odpowiednią formę ochrony i sprawdź, jakie rozwiązanie w twoim przypadku sprawdzi się najlepiej. W etuo.pl przygotowaliśmy szkła i folie na ekran telefonu dedykowane specjalnie do tego modelu Neva Zen spod znaku Orange. Zarówno szkła ochronne na ekran, jak i folie ochronne są całkowicie przezroczyste, więc nawet nie zauważysz ich podczas korzystania z urządzenia. Szkła i folie na ekran telefonu są optymalnie dopasowane do kształtu wyświetlacza, zapewniając maksymalną ochronę, a przy tym pełen komfort użytkowania.

Orange Neva Zen – zalety ochrony ekranu

Zastanawiasz się, jakie zalety mają poszczególne produkty ochronne na ekran telefonu? Sprawdź to. W przypadku Orange Neva Zen do wyboru masz szkła hartowane na telefon oraz folie ochronne zwane także poliwęglanowymi. Szkło na wyświetlacz wyróżnia się twardością na poziomie 9H w skali Mohsa, natomiast w przypadku folii ochronnej parametr ten kształtuje się na poziomie 3H. Szkła hartowane zabezpieczają wyświetlacz przed powstawaniem rys, otarć i zabrudzeń. Dodatkowo zmniejszają ryzyko związane z uszkodzeniem lub stłuczeniem matrycy. Folie poliwęglanowe skutecznie chronią natomiast ekran twojego telefonu przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Dodatkowo są w stanie zamaskować już istniejące na ekranie ryski.

Specyfikacja Orange Neva Zen

Orange Neva Zen to telefon spod znaku operatora telefonii komórkowej z charakterystycznym logo w pomarańczowym kolorze. W smartfonie producent zdecydował się na opcję dual SIM, czyli korzystanie z dwóch kart jednocześnie w jednym urządzeniu. Neva Zen od Orange pracuje na systemie Android 9.0 Pie. Telefon posiada ośmiordzeniowy procesor. Spośród innych ważnych parametrów warto wspomnieć o pamięci wynoszącej 16 GB oraz RAM-ie na poziomie 2GB. Praktyczne funkcjonalności to między innymi gniazdo kart MicroSD, gniazdo słuchawkowe jack 3.5 czy Bluetooth. Neva Zen spod znaku Orange dysponuje też systemem GPS, radiem FM oraz Wi-Fi. Sprzęt posiada dwa aparaty fotograficzne – 8MP z tyłu i 5MP z przodu. Jeśli chodzi o czas czuwania, w tym urządzeniu wynosi on 437 h.