CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme

Pokaż na stronie Zwiń

Szkła i folie na telefony marki Realme

W dobie smartfonów z ekranami dotykowymi, które prezentują równie wysoką jakość obrazu co telewizory, rozsądnie jest stosować dodatkowe akcesoria ochronne. Dlatego też w naszym sklepie znajdują się folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane w różnych kształtach i wymiarach, które można dopasować do danego modelu smartfona.

Osłonki na ekrany Realme

Folie i szkła ochronne zabezpieczają wyświetlacz przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chodzi o folie poliwęglanowe, ochrona ekranu dotyczy przede wszystkim zabezpieczenia go przed zarysowaniami oraz przytarciami. Wynika to z faktu, że folie ochronne są bardzo cienkie i elastyczne. Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantują za to szkła ochronne, a konkretnie szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Nieco grubsza osłonka na ekran lepiej amortyzuje uderzenia, przez co jest w stanie zapobiegać nawet stłuczeniom wyświetlacza. Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane są dostępne w wariancie bezklejowym, przylegając do ekranu jedynie za pomocą właściwości elektrostatycznych. Posiadają powłokę oleofobową, na której w mniejszym stopniu gromadzą się zabrudzenia. Dzięki temu na ekranie nie widać tak odcisków palców i znacznie łatwiej się go czyści.

Z czego zasłynęła marka Realme?

Marka sprzętu elektronicznego Realme, która w Polsce znana jest przede wszystkim ze smartfonów o wysokiej wydajności i modnym wzornictwie, została założona w 2018 roku. Smartfony Realme są produkowane w chińskim mieście Shenzen, gdzie swoje siedziby mają również inni giganci elektroniki. Realme zyskało bardzo dużą popularność krótko po swojej oficjalnej premierze, dziś na stałe uzupełniając ofertę nowoczesnych smartfonów także w Polsce. Sporym atutem marki są niewygórowane ceny idące w parze z wysoką jakością oferowanych urządzeń. Telefony sygnowane przez Realme posiadają duże, wąskoramkowe wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości i szybkim odświeżaniu. W urządzeniach stosowane są wydajne procesory wspierane przez pamięć RAM o dużej wielkości. Spory atut stanowią również ich zaawansowane możliwości fotograficzne. Każdy telefon Realme posiada tylny aparat fotograficzny korzystający z wielu obiektywów dedykowanych różnorodnym trybom fotograficznym.