Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme 6

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wybierz folie i szkła ochronne do Realme 6

Folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane stanowią akcesoria skutecznie zabezpieczające wyświetlacz Twojego Realme 6 przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z pozoru niewielka osłonka na ekran jest w stanie uniemożliwić powstanie na ekranie smartfona nieestetycznych zarysowań, a nawet stłuczeń. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju folie i szkła ochronne, dzięki którym nawet po długim czasie użytkowania ekran Realme 6 będzie prezentować się identycznie jak w dniu zakupu. Co ważne, zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe nie ingerują w oryginalny wygląd smartfona, ze względu na właściwości elektrostatyczne i niezawieranie kleju.

Przed czym zabezpiecza ochrona ekranu?

W zależności od wyboru konkretnego rodzaju akcesorium możliwa jest większa bądź mniejsza ochrona ekranu. Przykładowo folie poliwęglanowe mają twardość 3H w skali Mohsa i ze względu na ich cienkość oraz elastyczność zabezpieczają wyświetlacz w głównej mierze przed zarysowaniami. Atutem, jaki posiadają folie ochronne, jest z kolei ich mniejsza widoczność na ekranie. Alternatywą dla folii poliwęglanowych są szkła hartowane. W ich przypadku twardość wynosi aż 9H w skali Mohsa, przez co szkła ochronne zabezpieczają ekran nawet przed stłuczeniem. Dla osób posiadających smartfony z zakrzywionymi wyświetlaczami polecamy specjalne szkła hartowane 3D. Oba akcesoria wykazują podobną trwałość i łatwo się je montuje.

Jakie atuty posiada Realme 6?

6,5-calowy Realme 6 ma nie tylko stosunkowo niską cenę, ale również bardzo dobre parametry. Ekran smartfona to AMOLED, który wyświetla obraz w jakości 2400 x 1080 pikseli i gwarantuje odświeżanie na poziomie 90 Hz. Za wysoką moc obliczeniową odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G90T wspomagany przez aż 8 GB pamięci RAM. Dzięki temu smartfon doskonale nadaje się do obsługi zaawansowanych aplikacji oraz wymagających gier. Spory atut stanowi także pojemna bateria telefonu 4300 mAh obsługująca szybkie ładowanie 30 W. Możesz płacić Realme 6 jak kartą poprzez NFC. Bezpieczną formę odblokowywania telefonu stanowi czytnik linii papilarnych z boku obudowy.