Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme 6 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Realme 6 Pro – dopasuj do niego folie i szkła ochronne

Wysokiej klasy wyświetlacz w smartfonie Realme 6 Pro warto zabezpieczyć przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet przy normalnym użytkowaniu na wyświetlaczu pojawiają się zarysowania oraz przytarcia. Jesteś w stanie zapobiec im, stosując folie poliwęglanowe. Cienka i elastyczna osłonka na ekran jest niemal niewidoczna dla oczu, jednak pozwala na zachowanie oryginalnego wyglądu frontu smartfona. Jeśli z kolei zależy Ci na zabezpieczeniu wyświetlacza przed stłuczeniami, rekomendujemy dostępne w naszej ofercie szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Ponieważ są one grubsze i twardsze od folii poliwęglanowych, najlepiej amortyzują uderzenia i upadki smartfona. Szkła ochronne nie wpływają negatywnie na jakość obrazu czy obsługę urządzenia.

Jakie zalety ma osłonka na ekran?

Każda osłonka na ekran stanowi jego zabezpieczenie przed zabrudzeniami, zarysowaniami oraz przytarciami. Folie i szkła ochronne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego są proste do samodzielnego montażu. Ponieważ posiadają właściwości elektrostatyczne, ich aplikacja nie wymaga stosowania kleju, a więc nie pozostawia żadnego trwałego śladu na ekranie smartfona. Zarówno nasze szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe posiadają powłokę oleofobową. Wolniej gromadzi ona ewentualne zabrudzenia i mniej widać na niej odciski palców. Jeśli na wyświetlaczu wcześniej zdążyły powstać drobne ryski, folie i szkła ochronne mają także właściwości je maskujące.

Specyfikacja techniczna telefonu Realme 6 Pro

Bardzo wydajny i estetycznie zaprojektowany smartfon Realme 6 Pro robi wrażenie swoją specyfikacją techniczną. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 6,6-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości Full HD+. W jego lewym, górnym rogu znajduje się podwójny aparat do selfie z obiektywem portretowym oraz szerokokątnym. Tylny aparat fotograficzny bazuje z kolei na czterech obiektywach: standardowym 64 Mpx, szerokokątnym, macro oraz teleobiektywie. Czytnik linii papilarnych zintegrowano z przyciskiem umieszczonym na prawym boku obudowy. Pojemna bateria 4300 mAh jest kompatybilna z technologią szybkiego ładowania. Dodatkowe udogodnienie stanowi funkcja Dual SIM oraz dostęp do komunikacji NFC.