Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme 6S

Pokaż na stronie Zwiń

Realme 6S – zabezpiecz wyświetlacz poprzez folie i szkła ochronne

6,5-calowy, wąskoramkowy wyświetlacz smartfona Realme 6S prezentuje wysoką rozdzielczość obrazu Full HD+, stanowiąc jeden z głównych atutów telefonu. Warto zatem zadbać o to, aby przez cały okres użytkowania wyglądał i działał nienagannie. Aby uchronić ekran przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi, należy stosować folie i szkła ochronne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane, których właściwości możesz dopasować do indywidualnych preferencji. Każda osłonka na ekran została dopasowana do kształtu oraz wymiarów danego modelu telefonu.

Jakie zalety ma osłonka na ekran telefonu?

Podstawowa zaleta wszystkich folii poliwęglanowych i szkieł hartowanych to ochrona ekranu. Folie ochronne zabezpieczają wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami. Są bowiem cieńsze i bardziej elastyczne niż szkła hartowane, dlatego mniej widać je na ekranie telefonu. Z kolei szkła ochronne, ze względu na swoją grubość oraz twardość, mogą skuteczniej amortyzować wstrząsy oraz uderzenia, przez co znacznie zmniejszają ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Zarówno folie ochronne, jak i szkła hartowane nie wpływają negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu czy obsługę smartfona. Wręcz przeciwnie – często maskują wcześniej powstałe, drobne zarysowania na wyświetlaczu. Osłonka na ekran posiada także powłokę oleofobową, na której mniej widać odciski palców.

Poznaj możliwości smartfona Realme 6S

Realme 6S to nowoczesny i wydajny smartfon, który charakteryzuje się bardzo dobrą specyfikacją techniczną. Ze względu na ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 2,25 GHz oraz pracy w Android 10 świetnie nadaje się do obsługi nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji. Za pomocą bocznego czujnika linii papilarnych natychmiast odblokujesz smartfon. Na urządzeniu komfortowo możesz oglądać zdjęcia oraz filmy, ponieważ wyposażono je w 6,50-calowy ekran Full HD+ o odświeżaniu obrazu na poziomie 90 Hz. W ekran wbudowano przedni aparat fotograficzny bez notcha o matrycy 16 Mpx. Z tyłu obudowy mieści się z kolei aparat o czterech obiektywach z główną matrycą 48 Mpx.