Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme 7

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Chroń ekran Realme 7, stosując szkła hartowane

Dla użytkowników smartfonów Realme 7, którym zależy na jak najbardziej skutecznej ochronie wyświetlacza, w naszej ofercie udostępniamy wysokiej jakości szkła ochronne. Osłonka na ekran o grubości 0,33 mm skutecznie amortyzuje siłę uderzenia podczas upadku telefonu. W ten sposób ogranicza do minimum ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Szkła hartowane charakteryzują się również wysoką twardością. Najwyższej jakości szkła ochronne posiadają twardość określaną jako 9 w specjalnej skali Mohsa. Można mieć pewność, że osłonka o takim parametrze zachowa najwyższą trwałość i najskuteczniej będzie chronić wyświetlacz telefonu. Nasze szkła hartowane są dostępne zarówno w wariancie elektrostatycznym, jak i na klej światłoutwardzalny.

Folie poliwęglanowe do Realme 7 – jakie są ich zalety?

Wśród posiadaczy Realme 7 sporą popularnością cieszą się także folie poliwęglanowe na ekran. Folie ochronne to ciekawa alternatywa dla szkieł hartowanych. Taka osłonka na ekran jest znacznie cieńsza i bardziej elastyczna, przez co prawie nie widać jej na wyświetlaczu. Z reguły folie poliwęglanowe zachowują również wyższą trwałość, ponieważ nie pękają ani nie kruszą się. Folie i szkła ochronne aplikuje się tak samo łatwo. Dzięki właściwościom elektrostatycznym nawet po upływie dłuższego czasu osłonka na ekran nie odkleja się od wyświetlacza, zachowując swoją stałą pozycję. Stosując folie ochronne, możesz zamaskować wcześniej powstałe, drobne zarysowania na ekranie.

Odkryj potencjał telefonu Realme 7

Smartfon Realme 7 dysponuje 6,5-calowym wyświetlaczem Full HD+. Ekran posiada wyjątkowo wąskie obramowanie i aparat bez notcha o matrycy Sony 16 Mpx. Z wyświetlaczem zintegrowano czytnik linii papilarnych. Serce telefonu to ośmiordzeniowy MediaTek Helio G95. Do wyboru pozostaje wariant smartfona z 6 lub 8 GB RAM. Podobnie dostępne są dwie wersje pamięci wewnętrznej: 64 lub 128 GB. Bateria o pojemności 5000 mAh obsługuje szybkie ładowanie 30W. Tylny, poczwórny aparat fotograficzny składa się z obiektywu standardowego, szerokokątnego, macro i portretowego. Dzięki funkcji Dual SIM można używać dwóch różnych numerów telefonu.