Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme C11

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Realme C11 – niezawodne szkła ochronne

Stłuczony ekran w nowym smartfonie to wyjątkowo przykre doświadczenie, którego możesz uniknąć. Wystarczy, że wyposażysz swój telefon w dobrej jakości szkła hartowane, które zabezpieczą jego wyświetlacz także przed zarysowaniami i otarciami. Najwyższą skuteczność w ograniczaniu ryzyka stłuczenia szybki ekranowej gwarantują szkła ochronne o twardości 9H w skali Mohsa. To najtwardsza i najgrubsza osłonka na ekran, dzięki czemu bardzo dobrze amortyzuje uderzenia. W żaden sposób nie wpływa ona jednak na jakość wyświetlanego obrazu czy też czułość wyświetlacza. Odpowiednio zakładane szkła ochronne pozostają niemal niewidoczne dla oczu. Oferowana przez nie ochrona ekranu nie ma sobie równych.

Wygodne folie ochronne do Realme C11

Alternatywę dla szkieł ochronnych stanowią folie poliwęglanowe. Taka osłonka na ekran wyróżnia się wyjątkową cienkością oraz elastycznością. Po założeniu na ekran folie ochronne są niemal niewidoczne dla oczu. Warto mieć jednak świadomość, że folie poliwęglanowe chronią wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami i otarciami. Ze względu na swoją cienkość nie zabezpieczą ekranu przed stłuczeniem. Z tego powodu warto używać folie poliwęglanowe z dobrej jakości etui ochronnym, na przykład futerałem w formie książkowej. Podobnie jak szkła hartowane, także folie ochronne występują w wariancie bezklejowym, który nie zostawia śladów. Wówczas przylegają do ekranu smartfona jedynie za pomocą swoich właściwości elektrostatycznych.

Specyfikacja techniczna smartfona Realme C11

Realme C11 posiada ekran IPS TFT o przekątnej 6,5 cala, który wyświetla obraz w jakości HD+. Smartfon dysponuje dużą baterią o pojemności 5000 mAh. Do dyspozycji użytkownika pozostaje ośmiordzeniowy procesor, 32 GB pamięci wewnętrznej i 2 lub 3 GB RAM (w zależności od wariantu smartfona). Z tyłu obudowy znajduje się podwójny aparat fotograficzny, w skład którego wchodzi obiektyw standardowy oraz obiektyw do pomiaru głębi ostrości. Przedni aparat portretowy posiada matrycę o wielkości 5 Mpx i kąt widzenia równy 78 stopni. Dzięki funkcji Dual SIM poprzez smartfon można korzystać z dwóch róznych numerów telefonu.