Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Realme X2 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Realme X2 Pro – dopasuj folie i szkła ochronne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bezklejowe folie poliwęglanowe i szkła hartowane do samodzielnego montażu na ekranie smartfona. Prawidłowo założona osłonka na ekran może przez długi czas chronić go przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi, bez pęcherzyków powietrza, odklejania się i rolowania na brzegach. Folie i szkła ochronne są całkowicie transparentne, nie wpływając w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu. Cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe posiadają twardość do 3H w skali Mohsa, zabezpieczając wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami. Największy poziom ochrony gwarantują z kolei szkła hartowane o twardości 9H. Są w stanie skuteczniej amortyzować uderzenia, przez co zapobiegają stłuczeniom ekranu.

Dlaczego tak ważna jest ochrona ekranu w smartfonie?

Duży ekran w Twoim smartfonie Realme X2 Pro każdego dnia jest narażony na różne uszkodzenia mechaniczne. Osłonka na ekran może chronić zarówno przed zarysowaniami powstającymi na skutek noszenia smartfona w torebce czy w kieszeni razem z kluczami, jak i stłuczeniami powstałymi z powodu uderzenia lub upuszczenia telefonu. Nawet jeśli z czasem ochrona ekranu ulegnie zużyciu, z łatwością możesz wymienić ją na nową. Po zdjęciu osłonki na ekran wyświetlacz będzie wyglądać tak samo jak w dniu zakupu. Nie zostawi ona na nim żadnego trwałego śladu, ponieważ przylega do ekranu, wykorzystując swoje właściwości elektrostatyczne.

Realme X2 Pro – dane techniczne telefonu

Wydajny i starannie zaprojektowany Realme X2 Pro korzysta z 6,5-calowego wyświetlacza Super AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 i odświeżaniu obrazu na poziomie 90 Hz. Jego bateria ma pojemność 4000 mAh i obsługuje technologię szybkiego ładowania SuperVOC. Największą uwagę zwraca potężny procesor Qualcomm Snapdragon 855+ o taktowaniu 2.96 GHz. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji sprzętowej wspomaga go 6, 8 lub nawet 12 GB RAM. Tylny aparat fotograficzny bazuje na czterech obiektywach z główną matrycą 64 Mpx. Dodatkowe atuty smartfona to jego funkcja Dual SIM oraz moduł NFC.