790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Redmi

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
 
Redmi Note 7 - folia ochronna

Redmi Note 7 - folia ochronna

4,90 zł
/ wysyłka 24h
 
Redmi Note 7 - szkło hartowane 9H

Redmi Note 7 - szkło hartowane 9H

16,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 
   

Redmi - skuteczna ochrona ekranu!

Masz smartfon marki Redmi lub dopiero rozważasz taki zakup? Najlepiej od razu pomyśl o zabezpieczeniach. Na etuo.pl oferujemy szkła hartowane, folie poliwęglanowe, ale też inne ciekawe rozwiązania, na przykład hybrydy, zabezpieczenia na aparaty fotograficzne czy też folie do samodzielnego wycięcia. Szkła i folie na ekran są dostępne też w różnych wersjach. Są wersje dopasowane co całości frontu, do samej matrycy, ale i takie z zakrzywionymi rantami. Żadne osłonki nie wpływają na pracę wyświetlacza. Taka sama pozostaje więc rozdzielczość ekranu, jak i czułość urządzenia na dotyk.

Zalety ochrony ekranu telefonów Redmi

Nowoczesne smartfony posiadają zwykle niezbyt odporne na uszkodzenia wyświetlacze. Stąd warto od razu pomyśleć o ich wzmocnieniu. Najlżejsze osłonki na ekrany Redmi to folie ochronne. Mają one twardość do 3H w skali Mohsa, a zatem zabezpieczają przed zarysowaniami oraz przed brudem. Poza tym także maskują te już istniejące rysy czy mniejsze uszkodzenia. Mocniejsze są szkła ochronne. One z kolei mają twardość do 9H, zatem chronią również przed otarciami, jak i minimalizują ryzyko stłuczenia ekranu. Ciekawym rozwiązaniem są również hybrydy, znane także jako folio-szkła. Z jednej strony są one trwałe, z drugiej - bardzo elastyczne. Łączą więc zalety folii i szkieł ochronnych.

Redmi - kilka zdań o marce

Linia Redmi została zaprezentowana po raz pierwszy w 2013 roku. Przez kilka lat chińska firma Xiaomi oznaczała w tej sposób nieco bardziej budżetowe smartfony oraz phablety. Od stycznia 2019 r. stała się to jednak osobna marka. Choć oczywiście ciągle należy ona do Xiaomi i jest z nią ściśle powiązana. Brand oferuje zaawansowane technicznie smartfony, które działają na systemie operacyjnym Android, ale mają też zwykle autorskie nakładki. Chińskie smartfony od tego producenta mają nie tylko dobre parametry, ale też zwykle dużo interesujących gadżetów i dodatków. Są więc systemy rozpoznawania linii papilarnych, zaawansowane aparaty fotograficzne czy systemy szybkiego ładowania. Urządzenia mobilne tej sub-marki Xiaomi wyróżniają się też ciekawym designem i są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.