Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A10 - niezawodna ochrona ekranu

Folie i szkła na telefon to skuteczny sposób zabezpieczenia ekranów smartfonów i matryc przed uszkodzeniem w wyniku upadku z wysokości lub zarysowania przez inne przedmioty w trakcie noszenia ich w torbie lub kieszeni. Współczesne ekrany smartfonów są coraz większe i pozwalają wygodnie korzystać z sieci, mediów społecznościowych czy maila. Jednocześnie jednak materiały, z jakich zostały wykonane są narażone na liczne niebezpieczeństwa. Codzienne użytkowanie bardzo często kończy się wyślizgnięciem telefonu z ręki czy zabrudzeniem, a co gorsza - zarysowaniem uniemożliwiającym korzystanie w pełni z funkcjonalności smartfona. Szkła ochronne i folie poliwęglanowe to najlepszy sposób na zapobieganie takim problemom.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy A10

Dostępne w ofercie sklepu etuo.pl folie ochronne i szkła hartowane mają różnego rodzaju twardość liczoną według skali Mohsa. Najtwardsze z nich, szkła ochronne hartowane mają 9 H w tej skali. Dzięki temu skutecznie ochronią telefon nie tylko przed zarysowaniem i zaplamieniem, ale także minimalizują ryzyko uszkodzenia matrycy. Folie ochronne liczące sobie 3 H twardości w skali Mohsa mają nieco niższą skuteczność. Mogą zabezpieczyć telefon przed rysami i plamami lub ukryć już powstałe uszkodzenia na ekranie. Rozwiązaniem pośrednim są szkła hybrydowe - łączące elastyczność folii i twardość szkła hartowanego. W ofercie etuo.pl znajdziesz także szkła i folie uniwersalne dostępne w 3 rozmiarach lub blisterze folii do wycięcia oraz zabezpieczenia na tylne aparaty fotograficzne w telefonach. Rozsądnym wyborem każdego użytkownika współczesnych smartfonów będzie zaopatrzenie się w tego typu akcesoria. folii do wycięcia na odpowiedni model, a także szkła i folie ochronne na tylny aparat w telefonie.

Specyfikacja urządzenia Samsung Galaxy A10

Samsung Galaxy A10 to kolejny smartfon z oferty Samsunga, wprowadzony na rynek w 2019 roku. Wyposażony w 6,2-calowy wyświetlacz LCD telefon komórkowy pracuje na procesorze Exynos 7884B z 2 GB pamięci RAM. 32 GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika może zostać rozbudowane dzięki karcie microSD. Jego pojedynczy aparat główny ma rozdzielczość 13 Mpix. Smartfon nie został natomiast wyposażony w czytnik linii papilarnych ani w moduł NFC.