Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A11

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A11 – zadbaj o jego wyświetlacz, stosując folie i szkła ochronne

Smukłe i lekkie smartfony o dużych wyświetlaczach w szczególności wymagają stosowania akcesoriów zabezpieczających je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dobrze dopasowana osłonka na ekran zapobiega rysowaniu się i wycieraniu powierzchni wyświetlacza, a w niektórych przypadkach także wyszczerbieniu lub pęknięciu szybki ekranowej. Dostępne w naszej ofercie folie i szkła ochronne są proste w montażu i nie zostawią żadnego trwałego śladu na ekranie Twojego smartfona, ponieważ występują w formie bezklejowej. Mimo tego ich właściwości elektrostatyczne gwarantują dokładne przyleganie do powierzchni wyświetlacza i nieprzetrzymywanie pęcherzyków powietrza. Nie wpływają zatem w żaden sposób na komfort użytkowania telefonu.

Folie poliwęglanowe czy szkła hartowane?

To, czy do ochrony wyświetlacza w Twoim Samsungu Galaxy A11 bardziej nadadzą się folie poliwęglanowe, czy też szkła hartowane, może wynikać z różnych zależności. Jeżeli pracujesz w niebezpiecznych warunkach, na przykład na budowie, lub masz w domu małe dzieci, lepiej postaw na najwyższy poziom ochrony, jakim są szkła ochronne. Wybierz wówczas szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Jeśli jednak wykonujesz pracę biurową, ostrożnie obchodzisz się z telefonem, a dodatkowo stosujesz wytrzymałe etui na telefon, możesz sięgnąć także po folie ochronne. Folie poliwęglanowe są mniej widoczne od szkieł hartowanych, zabezpieczają jednak ekran przede wszystkim przed zarysowaniami.

Poznaj możliwości telefonu Samsung Galaxy A11

6,4-calowy Samsung Galaxy A11 to smartfon z niskiej półki cenowej, który wyświetla obraz w jakości HD+. Dzięki ekranowi Infinity-O z aparatem w lewym górnym rogu ekranu doskonale nadaje się do robienia efektownych selfie i prowadzenia rozmów wideo. Z tyłu obudowy znajdują się trzy obiektywy: standardowy, ultraszerokokątny oraz do rejestracji głębi obrazu. Telefon korzysta z baterii o pojemności 4000 mAh, którą można ładować z mocą 15 W. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz, którego pracę w zależności od wyboru konfiguracji sprzętowej wspiera 2 lub 3 GB RAM.