Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A20e

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A20e - niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na telefon dedykowane różnym modelom nowoczesnych smartfonów znajdziesz w sklepie internetowym etuo.pl. To obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie telefonów komórkowych w trakcie codziennego używania. W pośpiechu możemy bowiem upuścić smartfona na ziemię, a noszony w kieszeni lub torbie ulega często zarysowaniu ekranu lub poplamieniu. Przeźroczyste, idealnie dopasowane do poszczególnych modeli telefonów folie ochronne i szkła hartowane w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności smartfona, a przyczyniają się do zachowania jego idealnego wyglądu i sprawności pracy. Wybierając szkła lub folie ochronne na telefon, masz możliwość dopasowania ich twardości i elastyczności do indywidualnych potrzeb, a także zabezpieczenia matrycy aparatu lub tylnej obudowy, gdzie współcześnie często umieszczane są aparaty fotograficzne.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy A20e

W ofercie sklepu internetowego etuo.pl znajdziesz zarówno szkła ochronne o najwyższej możliwej twardości, wynoszącej 9H według skali Mohsa, jak i cienkie folie wykonane z poliwęglanu o twardości 3H w skali Mohsa. Możesz nimi zabezpieczyć cały ekran telefonu na jego froncie, matrycę lub modele z zakrzywionymi rantami 3D. Folie i szkła dostępne są również w postaci uniwersalnej lub blistera do wycięcia do dowolnego kształtu. Wycięcia w miejscach, gdzie znajdują się komponenty powodują, że funkcjonalność aparatu nie jest w żaden sposób zaburzona. Delikatne, narażone na łatwe uszkodzenie jego części, zostają natomiast w pełni zabezpieczone.

Samsung Galaxy A20e - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A20e, który pojawił się w sprzedaży w drugim kwartale 2019 roku to tańsza, budżetowa propozycja koreańskiego producenta telefonów komórkowych. Wyposażony w panel TFT zamiast, jak w modelu Samsung Galaxy A20, Super AMOLED, smartfon posiada także umieszczony z tyłu podwójny aparat fotograficzny z obiektywami 13 i 5 megapikseli. Pracujący na systemie Android 9.0 Pie telefon posiada dość wytrzymałą baterię o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Dużą jego zaletą jest również spora pamięć operacyjna RAM licząca sobie 3GB, co w tym przedziale cenowym jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla użytkowników.