Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A30s

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A30s - niezawodna ochrona ekranu

Najnowsze urządzenia mobilne na rynku kosztują od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Po zakupie sprzętu, warto jednak zadbać o to, aby służył nam jak najdłużej. W naszym sklepie etuo.pl znajdziesz szkła i folie na ekran, które ochronią telefon przed najpopularniejszymi zagrożeniami. Są wśród nich zarysowania, zabrudzenia, ale też uszkodzenia fizyczne spowodowane na przykład upadkiem na ziemię. Możesz wybrać między innymi folie poliwęglanowe. Taka folia zabezpieczy wyświetlacz przed zarysowaniami czy odciskami palców. Co istotne, fola jest niewidoczna, ale skuteczna. Folie ochronne, które stworzone są bezklejowo, nie pozostawiają także śladów po ich zdjęciu. To oraz łatwość i szybkość montażu to dodatkowe atuty tego rozwiązania.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy A30s

Alternatywą wobec folii mogą być szkła ochronne. To popularne rozwiązanie, które także jest łatwe w aplikacji. Oprócz tego, szkło nie wpływa na użytkowanie telefonu, ale zapewnia komfort i ochronę urządzenia. Na szczególne wyróżnienie zasługują szkła hartowane, które są wzmocnione i zapewniają wysoką odporność. Nie musisz już martwić się, gdy telefon wypadnie Ci z ręki czy porysuje się od innych rzeczy np. kluczy. Choć twardość produktu jest wysoka, to po jego zamontowaniu nawet nie zauważysz różnicy. Dodatkowo, możesz wybrać szkło w wybranym przez siebie kolorze. Dzięki temu, nie tylko zapewniasz ochronę, ale także dostosowujesz telefon do własnego stylu. Szybki są dostosowane do modelu, więc nie będą utrudniać korzystania z aparatu czy funkcji głośnika.

Samsung Galaxy A30s - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A30s bez wątpienia zasługuje na ochronę wyświetlacza. Urządzenie wyposażone jest w potrójny aparat, czytnik linii papilarnych i pojemną baterię - 4000 mAh. Wyświetlacz o wielkości 6,4 cala pozwala na komfortowe korzystanie podczas oglądania filmów, grania w gry czy mobilną pracę. Samsung postawił tu na wyświetlacz Super Amoled HD+, więc możemy liczyć na wysoką jakość i odwzorowanie kolorów.​ Za pracę telefonu odpowiada ośmiordzeniowy procesor i 4 GB pamięci ram.​ To wszystko sprawia, że Samsung Galaxy A30s jest ciekawym wyborem dla klientów.