Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A31

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj folie i szkła ochronne do Samsunga Galaxy A31

Każdy, komu zależy na bezpieczeństwie swojego Samsunga Galaxy A31, powinien wyposażyć swój telefon albo w folie poliwęglanowe, albo w szkła hartowane. Niewielka osłonka na ekran pozwoli zabezpieczyć wyświetlacz smartfona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, m.in. zarysowaniami, stłuczeniami, wyszczerbieniami czy pęknięciami. W przypadku telefonu, który posiada ekran o zaokrąglonych brzegach, najlepiej sprawdzą się szkła ochronne 3D lub całościowe folie ochronne. Folie i szkła ochronne nie mają wpływu na jakość wyświetlanego obrazu. Co więcej, mogą maskować już wcześniej powstałe, drobne zarysowania na Twoim wyświetlaczu.

Co wybrać – folie ochronne czy szkła hartowane?

Jeżeli priorytetem jest dla Ciebie to, by Twoja ochrona wyświetlacza była ledwie widoczna, polecamy do wypróbowania nasze folie poliwęglanowe. Posiadają one bezklejową formę, dzięki czemu nie pozostawiają brudnych śladów na ekranie. Są one cienkie i elastyczne, przez co chronią wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami. Dla tych użytkowników smartfonów, którzy chcą postawić na najskuteczniejszą formę ochrony wyświetlacza, zalecamy z kolei szkła ochronne, a konkretniej szkła hartowane. Dzięki twardości 9H w skali Mohsa amortyzują uderzenia na tyle, by zapobiegać stłuczeniom wyświetlacza. W naszej ofercie posiadamy także hybrydowe folio-szkła o twardości 7H w skali Mohsa, łączące atuty szkieł hartowanych i folii poliwęglanowych.

Samsung Galaxy A31 – czym się wyróżnia?

Telefon Samsung Galaxy A31 posiada ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala wyświetlający obraz w jakości FHD+. Smartfon niezwykle estetycznie wygląda dzięki wąskiemu obramowaniu wyświetlacza oraz jego zaokrąglonym brzegom. Jest także bardzo wydajny dzięki procesorowi MediaTek Helio P65 o taktowaniu 2 GHz wspomaganemu przez 4 lub 6 GB pamięci RAM. Do Twojego wyboru pozostają również dwa warianty pamięci wewnętrznej: 64 lub 128 GB. W razie potrzeby możesz zwiększyć miejsce na pliki poprzez kartę pamięci do 512 GB. Smartfon posiada wysokiej jakości aparat fotograficzny. Z tyłu obudowy znajdują się aż cztery obiektywy: standardowy, szerokokątny, do pomiaru głębi oraz makro.