Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A40

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A40 - niezawodna ochrona ekranu

Warto chronić swój telefon za pomocą specjalnie w tym celu zaprojektowanych i dopasowanych do modelu akcesoriów. Folie i szkła na ekran dostępne w naszym sklepie etuo.pl to produkty premium, których zadaniem jest osłona delikatnych ekranów smartfonów, takich jak Samsung Galaxy A40. Chronią one front telefonu przed zabrudzeniami, kurzem, zarysowaniami i odciskami palców. W bogatej ofercie etuo.pl każdy użytkownik smartfonu z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zalety ochrony ekranu Galaxy A40

Dostępne osłonki to między innymi folie poliwęglanowe, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wyróżniają się elastycznością i dobrym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki przezroczystej, niewidocznej formule nie zmieniają wyglądu telefonu, nie mają wpływu na odwzorowanie kolorów na wyświetlaczu. Folie ochronne są także łatwe do zamontowania i demontażu, a dzięki zastosowaniu formuły bezklejowej nie pozostawiają śladów po usunięciu z ekranu. Można nabyć folie dopasowane do naszego modelu urządzenia, ale ciekawą alternatywą są folie uniwersalne, które można samodzielnie przyciąć do pożądanego kształtu, co ma szczególne znaczenie w przypadku rzadko występujących na krajowym rynku modeli. Szkła hartowane to inny popularny rodzaj akcesoriów ochronnych. Ich główną cechą jest duża twardość, co czyni je jednymi z najskuteczniejszych osłonek na ekrany. Mimo wysokich właściwości ochronnych, szkła ochronne nie mają negatywnego wpływu na funkcje dotykowe smartfonu. Można nabyć szkła przezroczyste, jak również barwione, które pozwalają na modyfikację wyglądu urządzenia i jego personalizację. Ciekawymi produktami są także folio-szkła, czyli nowoczesne osłonki, mające cechy obu najpopularniejszych rodzajów akcesoriów. Łączą w sobie twardość i elastyczność, co czyni je unikatowymi. Warto także zwrócić uwagę na szkła i folie chroniące soczewki aparatów, których delikatna powierzchnia również jest narażona na uszkodzenia.

Samsung Galaxy A40 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A40 SM-A405F to urządzenie o przekątnej 5,9 cala (149,8 mm) i rozdzielczości ekranu FHD + 1080 x 2340. Urządzenie obsługuje system Android i oferuje 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością powiększenia do 512 GB pamięci zewnętrznej, a dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznemu kształtowi doskonale leży w dłoni.