Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A50

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A50 - niezawodna ochrona ekranu

Podczas wybierania nowego smartfonu pierwszym elementem, na który zwracamy uwagę, jest wyświetlacz. Nowoczesne urządzenia posiadają ekrany wykonane materiałów zapewniających jak najlepszą jakość obrazu. Są one jednak często narażone na uszkodzenia, na przykład podczas transportowania ich w kieszeni torebki lub plecaka. Aby ochronić swój telefon przed zadrapaniami, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jak również przed zabrudzeniami i śladami palców, warto zainteresować się asortymentem naszego sklepu internetowego etuo.pl, który w ofercie ma wiele rodzajów osłonek na delikatne wyświetlacze.

Zalety ochrony ekranu Galaxy A50

Osoby, które ze względu na pracę lub tryb życia potrzebują szczególnie wytrzymałej osłonki, z pewnością zwrócą uwagę na szkła hartowane. Wyróżniają się one niezwykłą twardością, materiały użyte do ich produkcji są szczególnie odporne na działanie niesprzyjających warunków. Mimo tych właściwości są one lekkie i przezroczyste oraz nie zaburzają działania ekranu, nie wpływając na funkcje dotykowe. Szczególnie popularnym rodzajem osłonek na ekran, ze względu na przystępną cenę i łatwość montażu są folie ochronne. Są one elastyczne i łatwo można je zdjąć, ponieważ dzięki bezklejowej formule nie pozostawiają śladów na ekranie. Cechą szczególną, jaką posiadają folie poliwęglanowe, jest ich zdolność do zamaskowania już istniejących uszkodzeń na wyświetlaczu, co jest szczególnie ważne w przypadku telefonów używanych. Dobrze chronią ekran urządzenia podczas codziennego użytkowania, ich stopień twardości w skali Mohsa to 3H. Nasz sklep etuo.pl oferuje także inne folie i szkła na ekran, między innymi folie uniwersalne, które można samodzielnie przyciąć do pożądanych rozmiarów, co ma znaczenie w przypadku smartfonów rzadko występujących na rynku, na które producenci jeszcze nie przygotowali dedykowanych osłonek. Warte uwagi są także szkła ochronne i folie na aparaty oraz hybrydowe folio-szkła, które łączą w sobie elastyczność i wytrzymałość obu rodzajów zabezpieczeń na ekran.

Samsung Galaxy A50 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A50 to nowoczesny smartfon wyróżniający się wytrzymałą, dużą baterią o pojemności 4500mAh. Uwagę przyciąga przede wszystkim jego elegancki wygląd. Jest niewielki i lekki, dzięki czemu dobrze leży w dłoni.