Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A51 4G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kilka słów o Samusng Galaxy A51

Samusng Galaxy A51 to smartfon ze średniej półki cenowej, który oferuje przyzwoitą moc obliczeniową, estetyczny design i funkcje przydatne w codziennym użytkowaniu. Dysponujemy więc nowoczesnym wyświetlaczem Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala. Pośrodku górnej krawędzi ekranu ulokowano przedni aparat fotograficzny. Nie zawiera on żadnego obramowania w postaci notcha, które ograniczałoby powierzchnię wyświetlacza. Tylny aparat, który zastosowano w Samusng Galaxy A51, posiada aż cztery obiektywy: główny, szerokokątny, macro oraz do zbierania głębi. Za ich pomocą możemy wykonywać wysokiej jakości zdjęcia lub nagrywać filmy wspomagane przez funkcję Super Steady Video. Starannie wykonano obudowę telefonu, która jest dostępna w czterech modnych odsłonach. Użytkownicy mogą wybrać urządzenie w kolorze niebieskim, różowym, białym lub grafitowym. Wewnątrz obudowy znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Exynos 9611. W zależności od wyboru konkretnej wersji urządzenia korzystamy z 4, 6 lub nawet 8 GB pamięci RAM. Dopasowujemy więc moc obliczeniową do naszej indywidualnej specyfiki pracy z telefonem. Podobnie w przypadku pamięci wewnętrznej użytkownicy mogą wybrać wariant z 64 lub 128 GB.

Samusng Galaxy A51 – niezawodna ochrona ekranu

Samusng Galaxy A51 zaprojektowano tak, by robił wrażenie. Zarówno front, jak i tył urządzenia wykonano z najwyższą starannością, dbając o każdy szczegół. Jeżeli pragniemy cieszyć się tym efektem jak najdłużej, a może myślimy także o odsprzedaży smartfona w przyszłości, warto o niego zadbać. Wszelkie zarysowania, wytarcia czy zadrapania obniżają estetykę telefonu, zaniżając tym samym jego wartość rynkową. Dlatego oprócz stosownego case’a należy także wyposażyć się w wysokiej jakości szkło na ekran.

Samusng Galaxy A51 – niezawodne szkła i folie

Alternatywę dla tego rodzaju zabezpieczenia stanowi jeszcze folia ochronna. Szkło na telefon pozwoli najefektywniej zabezpieczyć wrażliwą powierzchnię wyświetlacza przed ewentualnym uszkodzeniem. Należy dopasować je konkretnie do modelu Samusng Galaxy A51, aby mieć pewność, że będą zgadzały się wymiary oraz umiejscowienie otworu na przedni aparat. Folia na telefon jest bardziej elastyczna, ale ona także musi odpowiadać poszczególnemu modelowi smartfona. Oba rozwiązania pozwolą uchronić wyświetlacz przed uszkodzeniami związanymi z codziennym użytkowaniem telefonu.