Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A60

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A60 - niezawodna ochrona ekranu

Folie poliwęglanowe i szkła hartowane to nowoczesne akcesoria, które zaprojektowane zostały specjalnie po to, by chronić delikatne ekrany smartfonów przed zarysowaniami, zadrapaniami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także brudem i kurzem. Na stronie naszego sklepu etuo.pl znajduje się bogata oferta wysokiej jakości osłonek na ekrany, wykonanych z materiałów najwyższej jakości, które doskonale pełnią swoją funkcję. Można znaleźć akcesoria dedykowane danemu modelowi telefonu, takiemu jak np. Samsung Galaxy A60. Folie i szkła na ekran to niezbędny dodatek, który pozwoli w estetyczny sposób chronić smartfon.

Zalety ochrony ekranu Galaxy A60

Szkła hartowane to wyjątkowo twarde akcesoria ochronne, które wyróżniają się szczególną odpornością na uszkodzenia. Docenione zostaną z pewnością przez osoby, które oczekują podwyższonej ochrony. Szkła ochronne mimo swoich właściwości nie mają wpływu na działania ekranu i nie zaburzają jego funkcji dotykowych, dostępne są zarówno w wersji przezroczystej, jak i barwionej, dzięki czemu możliwa jest dyskretna modyfikacja wyglądu urządzenia i dopasowanie go do właściciela. Bardzo popularne i przystępne cenowo folie ochronne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku akcesoriów ochronnych. Są to elastyczne akcesoria, łatwe w zakładaniu oraz zdejmowaniu. Po usunięciu nie pozostawiają nieestetycznych śladów, dzięki wykorzystaniu bezklejowej formuły. Są przezroczyste i niewidoczne, cienkie i lekkie. Doskonale chronią przed odciskami palców, brudem i kurzem, który może dostać się do wnętrza urządzenia i zaburzyć jego działanie. Warto także zwrócić uwagę na rewolucyjne folio-szkła, które także są dostępne na etuo.pl. Łączą one w sobie unikalne cechy folii i szkieł, takie jak elastyczność i twardość. ciekawą alternatywą są także folie uniwersalne, których wielkość i kształt można dowolnie modyfikować, przycinając je do pożądanych wymiarów. Interesującą osłonką są folie i szkła na soczewkę aparatu.

Samsung Galaxy A60 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A60 pozwala bez wysiłku przeglądać zdjęcia i wysyłać wiadomości na ekranie HD o przekątnej 6,7 cala. Telefon ma ogromną baterię 4500 mAh, Li-Polymer. Dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznym kształtom z łatwością można obsługiwać urządzenie za pomocą jednej dłoni.