Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A70

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A70 - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz dodatków do smartfona Samsung Galaxy A70 ? Na etuo.pl znajdziesz ich bardzo szeroki wybór, w tym folie i szkła na ekran, ale również hybrydy. Mamy też folie ochronne do samodzielnego docięcia oraz specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Nasze akcesoria są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, są łatwe w instalacji oraz nie zaburzają żadnych funkcji telefonu. Folie i szkła ochronne mają też oczywiście wycięcia na wszystkie ważne komponenty modelu Galaxy A70.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy A70

Wszystkie współczesne smartfony mają dość wrażliwe wyświetlacze. Często pojawiają się na nich otarcia bądź rysy, a upadek na twardą powierzchnię nierzadko kończy się poważnym uszkodzeniem. A ponieważ naprawy czy ubezpieczenia są bardzo kosztowne, warto zabezpieczyć się w inny sposób. Na przykład właśnie przez dodatki z etuo.pl. Folie poliwęglanowe chronią na przykład przed mniejszymi uszkodzeniami ekranu, ale maskują też te już istniejące zarysowania. Szkła hartowane z kolei zmniejszają też ryzyko stłuczenia matrycy smartfona. Hybrydy, a inaczej folio-szkła, z kolei łączą zalety obu rozwiązań. Nawet jednak jeśli zabezpieczymy telefon osłonkami na front, zazwyczaj niezabezpieczony pozostaje przedni aparat fotograficzny. Stąd polecamy również specjalne, niewielkie osłony na ten element smartfona, gdyż i jego naprawy są zwykle mocno skomplikowane.

Samsung Galaxy A70 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A70 to duży i bardzo wydajny smartfon, zaliczany jednak ciągle do średniej półki cenowej. W modelu bez wątpienia wyróżnia się bardzo duży ekran Super AMOLED o przekątnej 6.7 cala i o rozdzielczości 2400 na 1080 pikseli. Pamięć operacyjna telefonu to aż 8 GB RAM, a pamięć wewnętrzna - 128 GB. Tę drugą można jednak rozszerzyć do 512 GB za pomocą kart microSD. Smartfon działa na systemie operacyjnym Android 9 Pie z nakładką Samsung One UI. To też ciekawy wybór dla miłośników fotografii - główny aparat ma matrycę 32 Mpix. Pojemność akumulatora wynosi z kolei 4500 mAh. Jest też sporo ciekawych gadżetów, jak czytnik linii papilarnych.