Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A71

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samusng Galaxy A71 – kilka słów o modelu

Samusng Galaxy A71 stanowi rozbudowany, wyższej jakości wariant modelu Galaxy A51. Procesor Snapdragon 730 wraz z układem graficznym Adreno 618 i 6 GB pamięci RAM pozwalają na dynamiczną i wydajną pracę urządzenia. Wyróżnia się ono także pod względem rozmiaru wyświetlacza, oferując ekran o przekątnej aż 6,7 cala. Dzięki technologii Super AMOLED Infinity-O obraz prezentuje się niezwykle wyraziście i nieskazitelnie. Naszej uwagi nie rozprasza zbędna ramka ekranowa, którą ograniczono do minimum, eliminując na przykład notch wokół przedniego aparatu. Jeżeli często wybieramy się w długie podróże, podczas których nie zawsze mamy dostęp do prądu, Samusng Galaxy A71 może stanowić dla nas dobre rozwiązanie. Telefon zawiera baterię o pojemności 4500 mAh i obsługuje technologię szybkiego ładowania. W podróży przyda się również wysokiej jakości aparat fotograficzny, którym może poszczycić się wskazany model smartfona. Główny obiektyw posiada matrycę o imponującej wielkości 64 Mpx. Wspierają go trzy pozostałe, tylne obiektywy do różnych rodzajów fotografii: szerokokątny, makro oraz obiektyw głębi.

Samusng Galaxy A71 – niezawodna ochrona ekranu

Z czasem każdy smartfon może nabyć różnych znamion użytkowania, które dotyczą przede wszystkim wyświetlacza. To od nas zależy, czy będą one trwałe i wpłyną na estetykę urządzenia. W znacznym stopniu jesteśmy w stanie im zapobiec, stosując ochronne szkło na telefon. Wytrzymała szybka trwale przylega do powierzchni wyświetlacza, zapobiegając jego rysowaniu się i amortyzując ewentualne uderzenia. Podobne zastosowanie posiada również folia na telefon, która jest nieco tańsza i bardziej elastyczna.

Szkła i folie na ekran modelu Samusng Galaxy A71

Jeżeli zależy nam na jak najlepszej ochronie urządzenia podczas upadku, lepiej wybrać szkło na telefon. Z kolei posiadacze etui z klapką mogą skłonić się ku mniej wytrzymałemu akcesorium, jakim jest folia ochronna. Oba warianty ochrony ekranu są dostępne w wersjach bezklejowych, czyli tzw. elektrostatycznych. W przypadku, gdy szkło lub folia na telefon ulegną uszkodzeniu, w łatwy sposób możemy wymienić je na nowe. Wyświetlacz znajdujący się pod zabezpieczeniem zostanie za to uchroniony i bez skazy – gotów do dalszej pracy.