Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A71 5G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Bezpieczna ochrona wyświetlacza w Twoim Samsungu Galaxy A71 5G

Duża powierzchnia wyświetlacza w smartfonie stanowi najbardziej narażony na uszkodzenia element. Aby zapobiec stopniowemu rysowaniu się jej powierzchni lub poważniejszym uszkodzeniom mechanicznym, należy stosować folie i szkła ochronne. W przypadku ekranów o zaokrąglonych brzegach, takich jak w telefonie Samsung Galaxy A71 5G powinniśmy wyposażyć się w szkła ochronne 3D lub całościowe folie poliwęglanowe. Ochrona ekranu powinna pokrywać całą jego powierzchnię, ponieważ w głównej mierze to brzegi wyświetlacza są najbardziej narażone na pęknięcia lub wyszczerbienia. Zarówno folie ochronne, jak i szkła hartowane są łatwe w montażu i prawidłowo założone nie będą zsuwać się z wyświetlacza.

Szkła hartowane i folie poliwęglanowe – poznaj ich zalety

Jeżeli interesuje Cię niezawodna osłonka na ekran, do Twojego wyboru pozostają trzy różne formy ochrony wyświetlacza. Pierwsza z nich to folie ochronne, wykonane z cienkiej i elastycznej warstwy poliwęglanu. Ich powłoka oleofobowa zapobiega widoczności odcisków palców na ekranie. Folie poliwęglanowe chronią wyświetlacz w głównej mierze przed zarysowaniami. Jeśli zależy Ci na ochronie przed stłuczeniem, najlepsze rozwiązanie stanowią szkła ochronne, szczególnie szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Są znacznie grubsze i twardsze, przez co lepiej amortyzują uderzenia. W naszym sklepie znajdziesz także hybrydowe folio-szkła, które są bardziej elastyczne od szkieł hartowanych i mają twardość 7H.

Samsung Galaxy A71 5G – specyfikacja techniczna

Smartfon Samsung Galaxy A71 5G posiada bardzo duży, aż 6,7-calowy wyświetlacz klasy Super AMOLED Infinity-O. Ekran ma estetycznie zaokrąglone brzegi i wąskie obramowanie, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia wizualne obsługującego go użytkownika. Na uwagę zasługuje tylny aparat bazujący na czterech obiektywach: głównym 64 Mpx, ultraszerokokątnym 12 Mpx, do głębi ostrości 5 Mpx i macro 5 Mpx. Wrażenie robi także moc obliczeniowa smartfona gwarantowana przez ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 980 oraz do wyboru 6 lub 8 GB RAM. Telefon zawiera pojemną baterię 4500 mAh obsługującą technologię Fast Charging.