Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A80

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A80 - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz model smartfona Samsung Galaxy A80? Jeśli myślisz o wzmocnieniu ekranu tego urządzenia, to na etuo.pl masz bardzo dużo ciekawych dodatków do wyboru. Proponujemy folie i szkła na ekran, które są starannie dopasowane do konkretnego modelu, wykonane z materiałów o wysokiej jakości i które są niezwykle łatwe w instalacji. Poza szkłami i foliami, proponujemy także hybrydy oraz specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Warto też pamiętać o tym, że szkła i folie ochronne w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie wyświetlacza.

Zalety ochrony ekranu Galaxy A80

Dlaczego warto zdecydować się na szkła hartowane bądź na folie poliwęglanowe? Wyświetlacze nowoczesnych smartfonów są dość delikatne - i jeśli nie mają zabezpieczeń, jest spore ryzyko pojawienia się rys bądź poważniejszych uszkodzeń. Folie ochronne zabezpieczają tymczasem przed mniejszymi zarysowaniami oraz przed brudem. Maskują również te już istniejące niewielkie uszkodzenia. Szkła ochronne tymczasem również minimalizują ryzyko na przykład stłuczenia się matrycy telefonu. Szkła hartowane są jednak nieco twardsze od folii. Mamy jednak również opcję, która łączy zalety obu rozwiązań. To hybrydy, które są zarazem twarde, jak i elastyczne. Bardzo przydatnym dodatkiem są też osłony na tylne aparaty fotograficzne. Ten element smartfona jest również delikatny, a często pozostaje zupełnie niechroniony.

Galaxy A80 - specyfikacja modelu

Seria A Samsunga obejmuje przede wszystkim smartfony ze średniej półki cenowej, a model A80 to jej flagowy model. Wyróżnia się przede wszystkim automatycznie wysuwanym aparatem do "selfie". Dzięki temu na przednim ekranie nie ma osobnej kamerki, a zdjęcia typu "selfie" uzyskują bardzo dobrą jakość. Smartfon działa na systemie operacyjnym Android 9 Pie i ma nakładkę Samsung One UI. Model ma 6,7-calowy ekran typu Super AMOLED, który zapewnia rozdzielczość 2400 na 1080 pikseli. Samsung Galaxy A80 działa na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 730G, który jest wspierany przez układ graficzny Adreno 618. Maksymalna pamięć operacyjna w tym modelu to 8 GB RAM, a pamięć wewnętrzna wynosi 128 GB.