Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy A8S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A8s - niezawodna ochrona ekranu

Szkła hartowane i folie ochronne do urządzenia Samsung Galaxy A8s to wysokiej klasy osłonki na wyświetlacz smartfona, które w różnych wersjach można znaleźć w ofercie sklepu internetowego etuo.pl. Można je nabyć w dwóch podstawowych wersjach jako folie poliwęglanowe lub szkła hartowane. Zarówno jedne jak i drugie typy akcesoriów świetnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania telefonu. Chronią panel dotykowy przed różnego rodzaju zabrudzeniami tj. tłuste odciski palców, a także zapobiegają drobnym zarysowaniom.

Zalety ochrony ekranu Galaxy A8s

Folie ochronne wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się twardością 3H w skali Mohsa. Z kolei hartowane szkła to mocniejsza i bardziej wytrzymała wersja osłonek na panel dotykowy. Ich twardość w skali Mohsa wynosi 9H, dzięki czemu pomagają w zabezpieczeniu matrycy przed pęknięciem lub stłuczeniem. Szkła i folie na ekran Samsung dostępne w ofercie sklepu internetowego etui.pl są całkowicie transparentne w związku z czym w żaden sposób nie wpływają na czułość funkcji dotykowych lub na odbiór poszczególnych kolorów na wyświetlaczu. Co wiecej, ich kształt jest dopasowany do rozmiarów panelu, a także posiadają wycięcia na wszystkie najważniejsze elementy urządzenia. Szkła hartowane można kupić w wersji dopasowanej do panelu dotykowego lub tez w wersji z zakrzywionymi rantami (3D).

Samsung Galaxy A8s - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy A8s to wysokiej klasy smartfon, o który z pewnością warto zadbać już w chwili zakupu. Jest to smartfon z wyświetlaczem Infinity-O o przekątnej wynoszącej aż 6,4". Pokazuje zatem obraz w rozdzielczości wynoszącej 1080 x 2340 pikseli. Jednostką centralną telefonu jest wysokiej klasy procesor Qualcomm Snapdragon 710, który dysponuje pamięcią RAM 6GB. Będzie także dostępny model telefonu z pamięcią 8GB. Na dane użytkownika przeznaczono zawrotne 128 GB miejsca. Aparat tylny to trzy wysokiej jakości obiektywy, korzystające z matryc 24, 10, a także 5 Mpix. Przedni aparat korzysta natomiast z matrycy o rozdzielczości aż 24 Mpix. Całość funkcjonuje w najpopularniejszym obecnie systemie Android 8.1 Oreo.