Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy J1 (2016)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy J1 2016 to odpowiedź na potrzeby osób, które nie potrzebują potężnego procesora i olśniewającej jakości grafiki. Smartfon stworzony został z myślą o użytkownikach, dla których priorytetem jest cena. Za niewielką sumę pieniędzy oddawany jest telefon, który doskonale sprawdza się na co dzień – przy sprawdzaniu poczty e-mail, surfowaniu po sieci i komunikacji z rodziną oraz przyjaciółmi. Ekran o przekątnej 4,5 cala oferuje grafikę w rozdzielczości 800x480 pikseli i obsługiwany jest z pomocą układu graficznego Mali-720. Nad pracą urządzenia czuwa procesor Exynos 3457 oraz 1 GB pamięci RAM. Wynikające z ekonomicznego podejścia kompromisy nie spowodowały jednak rezygnacji z aparatu fotograficznego.

W Galaxy J1 2016 zainstalowano dwie kamery – główną o rozdzielczości 5 megapikseli i przednią z matrycą oferującą 2 megapiksele. Całość pracuje pod dyktandem systemu operacyjnego Android w wersji 5.1 Lollipop.

Nawet ekonomiczne smartfony narażone są na losowe wypadki i przypadkowe uszkodzenia. Upuszczenie na beton, uderzenie o kant mebla czy zarysowanie kluczami w kieszeni – to najczęstsze powody uszkodzeń telefonów. Zabezpieczeniem w takim wypadku okazać może się mocna folia poliwęglanowa lub wysokowytrzymałe szkło na telefon. Nasz sklep oferuje szeroki wybór wytrzymałych akcesoriów ochronnych, które sprawią, że ekran Galaxy J1 2016 nie będzie więcej narażony na takie wypadki. Folia ochronna to najczęściej wybierana metoda zabezpieczania matrycy - przemawia za tym długa lista zalet. Folia na wyświetlacz jest tania, szybka w montażu i odporna na brud, wilgoć oraz porysowanie. Dla bardziej wymagających użytkowników posiadamy w ofercie także wysokowytrzymałe szkło hartowane na telefon Samsung Galaxy J1 2016.