Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy M20

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy M20 - niezawodna ochrona ekranu

Jesteś posiadaczem smartfona Samsung Galaxy M20, a może dopiero planujesz się nim stać? Najlepiej od razu pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu ekranu. Na etuo.pl oferujemy mocne i dobre jakościowo szkła i folie na ekran Samsung. Mamy jednak także rozwiązania hybrydowe, folie do samodzielnego docięcia, jak i specjalne zabezpieczenia na tylny aparat telefonu. Wszystkie nasze dodatki są starannie dopasowane do konkretnego modelu, czyli w tym przypadku do Galaxy M20. Mają również wycięcia na istotne komponenty. Szkła i folie ochronne są w zupełności przezroczyste, zatem nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Również czułość ekranu na dotyk pozostaje w telefonie niezmienna.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy M20

Dlaczego warto zainwestować w folie bądź szkła ochronne? Wyświetlacze są bardzo wrażliwe na wszelkie uszkodzenia. Często więc pojawiają się zarówno rysy czy otarcia, a czasem również poważniejsze pęknięcia. Folie poliwęglanowe chronią przed mniejszymi rysami i przed brudem, a szkła hartowane również minimalizują ryzyko stłuczenia matrycy. Zalety obu rozwiązań łączą natomiast hybrydy, a więc inaczej folio-szkła. Są zarazem trwałe, jak i elastyczne. Popularność zyskują natomiast specjalne osłonki na tylne aparaty fotograficzne. To również wrażliwe urządzenie, a niestety często pozostaje niechronione - zatem jego uszkodzenia nie należą do rzadkości.

Galaxy M20 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy M20 to ciekawy smartfon budżetowy z dość zaawansowanymi funkcjami. Model działa na systemie operacyjnym Android 8.1 Oreo z nakładką Samsung Experience 9.5. Ma wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala o rozdzielczości 2340 na 1080 pikseli. Smartfon ma ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 7904 z zegarem 1,6 GHz oraz układem graficznym Mali-G71 MP2. Ma maksymalną pamięć operacyjną 4 GB RAM oraz pamięć wewnętrzną 64 GB. Tą ostatnią można jednak rozszerzyć aż do 512 GB za pomocą kart microSD. Oczywiście nie mogło w tym modelu zabraknąć zaawansowanych aparatów fotograficznych. Główny ma rozdzielczość matrycy 13 Mpix, a przedni - 8 Mpix. Smartfon waży zaledwie 186 g.