Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy M21

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Chroń wyświetlacz Samsunga Galaxy M21, stosując folie i szkła ochronne

Ochrona ekranu w Samsungu Galaxy M21 ma bardzo duże znaczenie. Dzięki temu mamy możliwość jak najdłuższej i komfortowej eksploatacji smartfona, bez zarysowań i pęknięć wyświetlacza. Stosując szkła hartowane lub folie poliwęglanowe możemy zapobiec większości uszkodzeń ekranu, które utrudniają obsługę urządzenia lub nawet całkowicie ją uniemożliwiają. Folie i szkła ochronne to akcesoria z niskiej półki cenowej, jednak prezentują wysoką jakość, a przede wszystkim użyteczność. Warto zawsze zadbać o to, by szkła hartowane i folie poliwęglanowe zostały dopasowane do konkretnego modelu smartfona. Dzięki temu mamy gwarancję, że chroniona jest jego cała powierzchnia, a akcesorium dokładnie przylega do wyświetlacza.

Jaka ochrona ekranu jest najskuteczniejsza?

Szkła hartowane i folie ochronne zabezpieczają wyświetlacz smartfona przed zarysowaniami, które mogą powstawać nawet w najbardziej błahych sytuacjach. Co więcej, szkła hartowane zabezpieczają ekran także przed pęknięciem na skutek uderzenia lub upadku smartfona. Decyzja o tym, czy lepiej wybierać folie ochronne, czy szkła hartowane nie jest jednak taka prosta. Zależy przykładowo od tego, jakie etui na telefon stosujemy oraz jak na co dzień wykorzystujemy nasz smartfon. Folie ochronne są cenione przede wszystkim za swoją mniejszą widoczność i elastyczność. Z kolei szkła hartowane najlepiej chronią ekran przed pęknięciami, są jednak grubsze, przez co bardziej widoczne i kruche.

Poznaj możliwości smartfona Samsung Galaxy M21

Głównym atutem Samsunga Galaxy M21 uczyniono bardzo pojemną baterię 6000 mAh. Dzięki temu smartfon może pracować bardzo długo bez konieczności ładowania. Na tym jednak nie koniec zalet telefonu. Warto wspomnieć choćby o 6,4-calowym wyświetlaczu Super AMOLED oraz ośmiordzeniowym procesorze Exynos 9611. Wydajność obliczeniową smartfona wspiera 4 lub aż 6 GB RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć, stosując zewnętrzną kartę pamięci do 512 GB. Telefon posiada DualSIM, dzięki czemu w tym samym czasie można korzystać z dwóch różnych numerów telefonu.