CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy M30

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 174
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy M30 - niezawodna ochrona ekranu

Nowoczesny smartfon to wielofunkcyjne urządzenie, które pełni funkcję nie tylko telefonu, ale także mobilnego centrum rozrywki, dzięki któremu możemy w dowolnej chwili łączyć się z internetem, kontaktować ze znajomymi czy też oglądać filmy i seriale na platformach streamingowych. Jednak wszystkie te funkcje sprawiają, że telefon towarzyszy nam w każdym momencie życia, nosimy je ze sobą do pracy, szkoły czy na siłownię, przez co są one narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, zarysowania, otarcia lub po prostu brud i kurz. W naszym sklepie internetowym etuo.pl znaleźć można folie i szkła na ekran, które zaspokoją potrzeby użytkowników wielu modeli telefonów, między innymi Samsung Galaxy M30.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy M30

Folie ochronne to najpopularniejszy i najbardziej przystępny cenowo sposób na ochronę ekranu. Pod tym pojęciem kryją się elastyczne, łatwe w montażu osłonki, które równie łatwo jest zdjąć w przypadku konieczności wymiany na nową sztukę. Wśród wielu zalet, jakie posiadają folie poliwęglanowe, jest ich wytrzymałość, którą w skali Mohsa oznaczono na 3H - jest to wartość w zupełności wystarczająca w przypadku codziennego użytkowania. Folie ochronne zabezpieczą nasze urządzenie przed typowymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz brudem. Pasjonaci sportu i ruchu na świeżym powietrzu z pewnością zwrócą uwagę na szkła hartowane, czyli niezwykle twarde akcesoria ochronne. Ta cecha sprawia, że szkła ochronne są idealnym wyborem dla osób, które potrzebują dodatkowej ochrony. Ciekawą alternatywą dla folii i szkieł są folio-szkła, czy unikalne hybrydowe osłonki, które łączą w sobie wyjątkową twardość szkieł i elastyczność folii. Dodatkowo warto zainteresować się foliami uniwersalnymi, folio-szkłami oraz foliami i szkłami chroniącymi soczewkę aparatu fotograficznego.

Samsung Galaxy M30 - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy M30 to smartfon najnowszej generacji, wyposażony w krystaliczny ekran Amoled o przekątnej 6.4 cala. Posiada potrójny aparat fotograficzny i pojemną baterię, która znacznie wydłuża czas działania na jednym ładowaniu, dodatkowo w obudowie znajdziemy także wejście szybkiego ładowania — USB C. Obsługuje system Android i wyróżnia się nowoczesnym designem.