Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy M30s

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Ochrona ekranu – podstawowe akcesorium do Samsunga Galaxy M30S

Nowy Samsung Galaxy M30S prezentuje się zachwycająco, przede wszystkim ze względu na duży wyświetlacz Super AMOLED. Warto zadbać o to, by móc cieszyć się nieskazitelnym obrazem przez cały okres użytkowania smartfona. Dlatego już od samego początku powinniśmy stosować folie i szkła ochronne. Tego typu osłonka na ekran jest ledwie widoczna i nie wpływa negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Skutecznie zabezpiecza jednak wyświetlacz przed drobnymi ryskami bardzo szybko powstającymi na powierzchni ekranu, nawet podczas normalnego użytkowania telefonu. Co jeszcze ważniejsze, jesteśmy w stanie uchronić ekran smartfona przed najbardziej niepożądanym uszkodzeniem, czyli pęknięciem szybki wyświetlacza.

Dopasuj folie i szkła ochronne do Samsunga Galaxy M30S

Pamiętajmy o tym, by dopasowywać szkła ochronne oraz folie poliwęglanowe do konkretnego modelu Galaxy M30S. Dzięki temu zabezpieczymy cały wyświetlacz, nie zakłócając pracy przedniego obiektywu do selfie. Ochrona ekranu dopasowana do modelu telefonu zwykle wykazuje również wyższą trwałość, ponieważ lepiej przylega do powierzchni wyświetlacza. Warto przetestować folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane, ponieważ posiadają różne atuty. Szkła ochronne lepiej amortyzują ewentualne uderzenia, dzięki czemu skuteczniej zapobiegają pęknięciu szybki ekranowej. Z kolei folie ochronne zabezpieczają ekran przede wszystkim przed rysowaniem się, są mniej widoczne i nie pękają. Możemy zmieniać folie i szkła ochronne w zależności od warunków, w jakich aktualnie korzystamy z telefonu.

Jakie zalety ma Samsung Galaxy M30S?

6,4-calowy Samsung Galaxy M30S posiada wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli. Wyposażono go również w bardzo pojemną baterię 6000 mAh kompatybilną z technologią szybkiego ładowania. Smartfon występuje w trzech wariantach, jeśli chodzi o pamięć wbudowaną: 32, 64, 128 GB, a także pamięć RAM: 3, 4 i 6 GB. Posiada potrójny tylny aparat fotograficzny i przedni aparat do selfie o matrycy 24 Mpx. Z tyłu obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych do bezpiecznego odblokowywania. Korzystając z Galaxy M30S, możemy używać DualSIM.