Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Note 10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Note 10 - niezawodna ochrona ekranu

Folie i szkła na ekran poszczególnych modeli smartfonów to zabezpieczenie, które stało się niezbędnym dodatkiem do używanych współcześnie telefonów komórkowych. Folie poliwęglanowe i szkła hartowane pozwalają bowiem na zmniejszenie ryzyka stłuczenia ekranu i matrycy w wyniku wypuszczenia smartfona z rąk bądź zarysowaniem w trakcie noszenia w kieszeni lub torbie. Są w pełni przezroczyste i dedykowane najnowszym modelom aparatów, dzięki czemu dokładnie do nich przylegają, nie wpływając w żaden sposób na jakość obrazu widocznego na ekranie.

Zalety ochrony ekranu Galaxy Note 10

Mocne szkła ochronne o twardości 9h w skali Mohsa to zabezpieczenie pozwalające uchronić się przed zarysowaniem, a nawet pęknięciem ekranu telefonu komórkowego. Mają zaledwie 0,33 mm grubości, dzięki czemu nie wpływają w znaczący sposób na optyczne powiększenie aparatu. Szkła pokryte są powłoką oleofobową, z której dużo łatwiej można usunąć zabrudzenia powstające w trakcie użytkowania telefonu niż ze zwykłego ekranu. Z kolei folie ochronne wykonane z poliwęglanu są wyjątkowo cienkie i niemal niewidoczne po ich przyklejeniu na ekran. Nie pozostawiają mało estetycznych śladów po ich odklejeniu. Ich twardość jest nieco mniejsza, do 3h w skali Mohsa, dlatego chronią głównie przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniami. Mogą również zamaskować już istniejące uszkodzenia na ekranie telefonu. W ofercie sklepu internetowego etuo.pl znajdują się także rozwiązania hybrydowe, tzw. folio-szkła, które jednocześnie skutecznie chronią przed uszkodzeniem ekranu i są elastyczne oraz wyjątkowo cienkie, szkła w 3 rozmiarach i folie uniwersalne do przycięcia, a także szkła i folie chroniące aparaty umieszczone na tyle telefonu.

Galaxy Note 10 - specyfikacja modelu

Folie i szkła ochronne dedykowane najnowszemu modelowi smartfona koreańskiego producenta - Samsung Galaxy Note 10 - pozwolą zabezpieczyć ten efektowny smartfon przed uszkodzeniem i cieszyć się długo jego funkcjonalnością. Nowy model Samsunga wyposażony został w ekran Dynamic AMOLED o przekątnej 6,4 cala i dużo mocniejszy procesor - Exynos 9825. Pozbawiony zostanie natomiast gniazda audio-jack 3,5 mm, a aparat tylny przeniesiono w nim na bok smartfona, podobnie jak w aparatach Huawei.