Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Samsung Galaxy Note 10 Lite

Chcesz zapewnić wyświetlaczowi swojego Samsunga Galaxy Note 10 Lite maksymalną ochronę? Szkła i folie na ekran telefonu to skuteczne rozwiązania, które pomagają zapobiegać powstawaniu rys i zabrudzeń. Na ten model smartfona spod znaku Samsunga dostępne są folie ochronne oraz szkła hartowane. Zarówno szkła hartowane na telefon, jak i folie, są optymalnie dopasowane do kształtu i rozmiarów wyświetlacza. Dzięki temu pozwalają na komfortowe użytkowanie i są niewyczuwalne. Całkowita przezroczystość i wycięcia dostosowane do modelu Samsung Galaxy Note 10 Lite sprawiają, że szkła lub folii ochronnej nie widać. Nie zmieniają więc designu twojego telefonu ani nie ograniczają jego funkcjonalności.

Samsung Galaxy Note 10 Lite – zalety ochrony ekranu

Zastanawiasz się, jakie szkła i folie na ekran telefonu wybrać, by dobrze zabezpieczyć swój Samsung Galaxy Note 10 Lite? Przede wszystkim warto zapoznać się z parametrami i zaletami poszczególnych rozwiązań. Szkła ochronne na ekran, zwane również hartowanymi, wyróżniają się wysoką twardością – to nawet 9H w skali Mohsa. Szkła hartowane na telefon zabezpieczają urządzenie przed powstawaniem zarysowań i otarć. Chronią także przed zabrudzeniami, a w rezultacie przedłużają żywotność wyświetlacza. Dodatkowo szkła ochronne na ekran minimalizują niebezpieczeństwo stłuczenia matrycy. Alternatywą dla szkieł są folie poliwęglanowe. Ich twardość w skali Mohsa wynosi do 3H. Podobnie jak szkła hartowane, folie również zabezpieczają urządzenie przed powstawaniem rys i zabrudzeń. Dodatkowy plus: niwelują ryski, które już znajdują się na wyświetlaczu. W rezultacie telefon dłużej zachowuje atrakcyjny wygląd i jest po prostu przyjemniejszy w użytkowaniu.

Specyfikacja Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite posiada płaski ekran o przekątnej 6,7 cala, pracujący w rozdzielczości Full HD+. W wyświetlaczu znalazło się miejsce na aparat do selfie, który służy także do rozmów wideo. Z tyłu Samsunga Galaxy Note 10 Lite producent umieścił potrójny aparat, w tym moduł z obiektywem szerokokątnym. Kamera nagrywa wideo w 4K, a także filmy w zwolnionym tempie. Ciekawostką z punktu widzenia użytkownika może być też rysik wyposażony w funkcje, z jakich słyną modele Galaxy Note z wyższej półki. Smartfon dysponuje technologią szybkiego ładowania.