Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Note 10 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Note 10 Plus - niezawodna ochrona ekranu

Upadki, stłuczenia, pęknięcia i zarysowania - na tego rodzaju uszkodzenia smartfony i inne urządzenia z dotykowym ekranem są narażone w bardzo wysokim stopniu. Wystarczy jednak tak niewiele, by odpowiednio chronić je przed konsekwencjami takich defektów i usterek. Skutecznym remedium są szkła i folie na ekran. Cienkie i niewidoczne, a przy tym zaskakująco wytrzymałe - dzięki swoim właściwościom są w stanie zapobiec poważnym uszkodzeniom, eliminującym urządzenie z użytkowania. Folie ochronne i szkła hartowane dostępne są w sklepie internetowym etuo.pl w tak dużym wyborze, że każdy znajdzie tu produkt odpowiedni dla swojego smartfona, tabletu, nawigacji czy czytnika e-booków. Istnieje możliwość zakupienia gotowych arkuszy z wycięciami na przycisk funkcyjny, obiektyw aparatu i głośnik, albo blistrów do samodzielnego przycięcia.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy Note 10 Plus

Aby nie być mądrym po szkodzie, warto zadbać o zabezpieczenie ekranu w swoim smartfonie już od dnia zakupu. Niewielkim kosztem można zapewnić skuteczna i długotrwała ochronę ekranu, matrycy i wnętrza. Tak, również wnętrze jest zabezpieczone po założeniu takich akcesoriów, jak szkła na ekran czy folie poliwęglanowe. Zapobiegają one bowiem przedostawaniu się zanieczyszczeń w głąb urządzenia a tym samym minimalizują ryzyko uszkodzeń ważnych komponentów. Ochrona ekranu powinna w świadomości użytkowników stać się nie tyle opcją, co obligatoryjną czynnością, wykonywaną we własnym interesie. Warto o tym pamiętać, szczególnie że założenie folii czy szkła trwa zaledwie kilka minut, a same produkty są naprawdę niedrogie.

Samsung Galaxy Note 10 Plus - specyfikacja modelu

Kiedy już zadbamy o właściwą ochronę ekranu, można bez obaw korzystać ze swojego nowego smartfona Samsung Galaxy Note 10 Plus. Ten spory, bo mierzący 162.30 x 77.20 x 7.90 mm i ważący 19.00 g aparat ma bardzo duże możliwości. Doskonale sprawdzi się w pracy, do przygotowywania i przeprowadzania prezentacji, z uwagi na możliwość korzystania z dołączonego do zestawu rysika s-pen. Imponuje też swoim dużym kolorowym wyświetlaczem, a relacja screen-to-body ratio wynosi prawie 91%. Wbudowana w smartfon bateria Li-Ion 4300 mAh umożliwia relatywnie długą pracę.